Kismamák!?

Figyelt kérdés
Hányadik hétben vagytok, és mekkora most a pocakotok?

2018. okt. 21. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok,elég nagy,de érdekes idegeneknek mégis van, hogy nem tűnik fel, pedig nagyon nagy és kerek. Méhlepény elől van.

Viszont combos-se*ges vagyok, idegenek lehet azt hiszik a hasamra csak bepörköltöztem :D

2018. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok.

Magamhoz kepest nagy a pocakom, masok szerint kicsi. Olyan, mintha egy szabalyos felgomb lenne odaragasztva es olyan feszes, hogy majd kireped. Eleg vekony vagyok es magas, valoszinuleg emiatt van ilyen formaja es allaga.

En ugy erzem, hogy “tele” vagyok a gyerekkel mindenesetre. :)

Nagyobb a baba, mint az atlag, a gyomrom a torkomban van, a laba a gyomrom helyen, a kezet pedig kb a vesemnel erzem mozogni.

Mindenesetre nagyon erdekes. :)

2018. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, nincs valami nagy hasam, pedig azt hittem ilyenkorra már jó nagy lesz mert alacsony vagyok. Idegeneknek szerintem még nem egyértelmű hogy terhes vagyok vagy csak van egy kis sör has 😅 de akik tudják azoknak már egyértelmű hisz lapos hassal kezdtem. Szoval olyan kis takaros pocak egyenlőre.😊
2018. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok. És szinte ugyan úgy,mint az előttem szóló. Én hozzám képest nagy, és én is magas,vékony vagyok :D Mások szerint nem túl nagy, átlagos. Rengeteg a gyomorsavam, nyomja az aranyerem, mostanság fáj a derekam is. Csak ilyen terhes problémák :D
2018. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok. Kicsi a hasam (bár a gyerek nagy benne). Magas vagyok és vékony. Olyan kerek pocim van, mintha megettem volna egy fél labdát.

A dokinő meg a védőnő is mindig azt mondja, hogy címlapra illő pocakom van.

Az egyetlen gondom, hogy nagyon lent van, de ez már az első pillanattól ilyen és biztos, hogy nem.fog változni a következő néhány hétben.

2018. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37. hét, és iszonyat nagy :D sokkal nagyobb, mint az elsőnél, múlt héten mérték 3,5 kg-ra, szóval nem csoda. Kicsit aggódom is, de a cukrom rendben, az egészségem is, az orvos szerint nem kell figyelem semmire. Csak a hátam ne fájna ettől a plusz súlytól.
2018. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Alig van hasam, ami van az leginkább én magam vagyok, mert 10 kiló plusszal lettem terhes. Szóval ha vékony lennék úgy néznék ki mint, aki jól bevacsizott. Főleg fekve ijesztően kicsi... A baba amúgy kicsi. Nem kórosan, de az átlaghoz képest. Igyekszem nem aggódni, ráér idekint is megnőni :)


Két napja viszont elkezdtem vizesedni, ez aggaszt :( De remélem csak annak tudható be, hogy sokat jöttem, mentem és ehhez még keveset is ittam. Kicsit korainak érzem még ezt.

2018. okt. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok és ahhoz képest már elég nagy a pocakom :D mindenki számára nyilvánvaló már (vékony testalkatú vagyok)
2018. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 momoka 2002 ***** válasza:
14. Het. 1kg-t hiztam eddig de a hasam alorenyulo es az 1. Terhessegemnel a 20.het korul neztem igy ki. Mar nem nagyon takargathatom,aki nem kerdez ra csak azert nem teszi mert nem akar megbantani hogy "mennyit hiztam" ☺
2018. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
has nagysága sok mindentől függ.hogyv agy kérdező?
2021. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!