Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8,5 éves Harry Potter rajongó...

8,5 éves Harry Potter rajongó lánynak milyen karácsonyi ajándékot adjunk?

Figyelt kérdés

Kb 5-10 ezer Ft között gondolkozunk.

Nekem kisebb fiam van, ráadásul a Harry Potter tök kimaradt az életemből. Így semmi ötletem nincs.

A könyv szerintem még nagy falat lenne 3. osztályosnak, Legózni meg nem szeret. Tehát az biztosan kilőve.



2018. okt. 24. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen HP mintás ruhát, táskát, griffendéles sálat. Nekem borzasztóan tetszene egy időnyerős nyaklánc, de ahhoz egy 8-9 éves még lehet, hogy kicsi. :)

Bogar Bárd meséi könyv, ha lehet valahol kapni is jó lehet.

2018. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam elsős, most olvassa a HP 1. részét. Nyugodtan vedd meg!

Amúgy valóban lehet kapni HP témájú dolgokat, bögrét, pulcsit, stb. Azt hiszem a sinsay.hu ruhabolt oldalán láttam! De a könyvekhez már bőven nem kicsi! Húgom 3. osztályos volt amikor elkezdte, akkoriban robbant be hozzánk, konkretan az egész osztálya azt olvasta otthon!

2018. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, másodikost akartam írni és első korában kezdte!
2018. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti, akkor pedig a könyv lenne az alap. Ennyi pénzből az illusztrált kiadás (aztán anya olvashatja fel akár estimesének is).

ha legózni nem szeret, akkor esetleg HP-s ágyneműhuzat, pizsama, díszpárna, egyéb ruházat... esetleg dísztárgyak, figurák, de a porfogók sem biztos, hogy bejönnek mindenkinek.

2018. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

A könyv teljesen jó a fiam is ennyi idősen kezdte el olvasni.

Már idősebb de harry potteres ágyneműt, pulóvert

2018. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el, nem nehéz olvasmány. Én is ilyenkor kezdtem.

De a Bogar bárd meséi mesekönyv pl. tök jó szintén.

Mi nagy HP rajongók vagyunk, sok ilyesmi van otthon.

Ha nem látta az összes filmet, akkor lehet kapni DVD dobozt, amelyikben minegyik benne van. Aztán lehet kapni varázspálcát, Mindenízű drazsét, HP-s plüsst is, nyakláncot, ruhát, kitűzőt, posztereket.

A West Endben van egy Story Shop, ott sok ilyesmi van, illetve internetes webáruházakban is. Van pl. többféle HP- s színező, napló, ilyeneket wishen is találsz. Ha körülnézel kicsit, látod, hogy sok mindent lehet szerezni. Egy másik pesti boltban csokibékát vettünk pl.

2018. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
6 éves ismerősöm az ötödik kötetnél jár ( külföldön lakunk itt négy éves kortól van iskola tehát már tanulnak olvasni négy évesn ) egy nyolc évesnek már nyugodtan megveheted.
2018. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly a kolleganőm vett a keresztlányának ilyen HP határidőnapló, emlékkönyv-féleséget. Nagyon jól nézett ki, pont mint a filmben, bőrkötéses, antikolt lapok, tényleg szuper volt. 5000 ft körül vette, nagy sikere volt.
2018. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maga a könyv sem lenne rossz, csak az a baj (és nekem nagy kedvencem, nem azért írom) de a történet fokozatosan durvul, és míg az első részek elmennek mesekönyvnek, úgy a 4. rész és attól felfelé inkább már a kiskamasz-kamasz korosztálynak valók szerintem. A vastagság meg a tartalom miatt is. Mondjuk ha a filmeket az összeset látta, akkor mindegy, ha Ralph Fiennes-el megbirkózott a filmben, akkor a könyvbeli megfelelője sem lesz neki túl durva.
2018. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!