Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Harry Potter FILM?

Figyelt kérdés

Nagy Harry Potter rajongó vagyok, mindegyik részt imádom könyvben és filmben is. Nálam abszol/út kedvenc a Félvér herceg, második a Halál ereklyéi l.rész, harmadik a Tűz serlege. További részeket nem tudnám rangsorolni,egyformán szeretem őket. Ti hogy állitanátok sorrendbe? Jó lenne olyan rajongóval beszélni róla, aki épp úgy van vele mint Én.Sajnos baráti társaságom nem szereti :/

Negatív kommenteket légyszives mellőzzétek. Köszönöm előre is a pozitív kommenteket! :) ( már ha lesz..)



2018. aug. 4. 00:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Én csak a filmeket láttam.

1. Főnix rendje

2. Azkabani fogoly

3. Tűz serlege

4. Halál ereklyéi 1.

5. Halál ereklyéi 2.

6. Bölcsek köve

7. Félvér herceg

8. Titkok kamrája

2018. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én épp ezen a héten nézem újra a filmeket, pont ma néztem a Főnix rendjét .. Imádom :D

Köszönöm a választ! :)

2018. aug. 4. 01:24
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2 legjobb rész a : A tűz serlege és a Halál ereklyéi 2 rész :)
2018. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

:)

És a többi részt is szereted azért?

2018. aug. 4. 01:41
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

1. főnix rendje

2. félvér herceg

3. tűz serlege


A többi holtverseny, bár a halál ereklyéi 1. szerintem uncsi volt.

2018. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Könyves rajongóként az alábbi véleményen vagyok:


A csúcs: 3

Habár sok különbség volt a könyvhöz képest, minden benne volt, ami kellett, ez volt a legkorrektebb, legteljesebb film, itt éreztem a leginkább a varázslatot, itt éreztem azt, hogy ott vagyok, a rendezőnek volt mersze a saját elképzeléseit is megmutatni, és ez nagyon jól működött.

Az egész jók: 1, 2

Korrekt adaptációk, sajnos sok minden kimaradt a könyből, de még mindig nagyon jók és élvezhetők voltak. Isteni volt a filmvásznon is benézni Roxfortba.


A többi pedig, hát, az ötödik még épp hogy csak nézhező volt, de a többi katasztrófa. Adaptálás szempontjából sajnos innentől a könyvek sokkal vaskosabbak lettek, így semmi nem fért bele a filmekbe, és mind filmes szempontból is csak gyenge próbálkozások. A negyedik kb. egész a tusáról szólt, ami egyszerűen nagyon kevés volt, a hatodik a karakterek és kapcsolataiknak fejlődéséből, a helyzet komolyodásából és a háttérsztorikból, semmit nem adott át, hetedik meg végképp, egy összecsapott semmi.


Könyves sorrendem pedig: 6>4>5>7>3>1>2, és még így is, a "legalja" is már a csúcs, imádom amúgy mindet.

2018. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Főnix rendje

2. Azkabani fogoly

3. Tűz serlege

4. Halál ereklyéi 2

5. Bölcsek köve

6. Félvér herceg

7. Halál ereklyéi 1

8. Titkok kamrája

Az ötödik részben megfogott Siriussal halála :( illetve Harry reakciója. Meg McGalagony humora és makacssága Umbridge ellen. Meg tudnám még sorolni, az összes filmben volt sok jó ( és rossz, pl hiányosságok)

2018. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Én nem tudom választani. :DD

(van olyan film amit hétszer láttam, a könyveket kétszer olvastam sorban, a Félvér herceget négyszer.)

2018. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem a Halál ereklyéi 1. Rész egyátlán nem volt uncsi 😬😬
2018. aug. 5. 18:46
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy ponr a Főnix rendje, meg az Azkabani fogoly az ami így nemtudom.. szeretem őket persze, de azokat a részeket néztem meg legkevesebbszer
2018. aug. 5. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!