Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekek mit szeretnek a...

A gyerekek mit szeretnek a csikizésben?

Figyelt kérdés
Rendszeresen kiprovokálják, vagy azt kérik, nézzük meg, hogy meddig bírják a csikizést. De közben meg látom, hogy szenvednek.
2018. okt. 24. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Sok eszük lehet...
2018. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek az elsővel.
2018. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Talán a nevetést
2018. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, én gyerekként addíg visítottam, rúgtam, üvöltöttem míg abba nem hagyták. Utáltam mikor nővérem vagy bárki játékból lefogott és csikizett. Egyszerűen gyűlöltem, sokszor rúg-kapálóztam, hogy hagyják abba. A mai napig hasonlóan reagálok, ha hozzáérnek a talpamhoz, rúgok reflexből, vagy ha bárki hozzám ér, azonnal elhúzódok. Egyszer el is ütöttem egyik munkatársam kezét, mikor humorból megszorította a vállam, annyira szégyelltem magam. :(


Az más volt, mikor kértem nagymamám, hogy cirógasson, ami NEM egyenlő a csikizzéssel. Ilyenkor lágyan, nyugodtan simogatta a fejem, kezem, hátam stb..(gyermekként persze)

Az is más, ha a párom ér(ne) hozzám, hogy... Ha lenne, a lényeg a lényeg: azért az teljesen más már ;)

2018. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!