Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak a Gyerekek miatt együttel...

Viktoria1978 kérdése:

Csak a Gyerekek miatt együttelnel az apjukkal?

Figyelt kérdés
Az apa börtönviselt kabszer miatt ül. Külföldön elünk en szeretnek hazaköltözni a kicsikkel 3 es 5 evesek. Az apjuk persze nem jarul hozza. Birosagra gyamügyre jarok miatta. Ugy igazabol Most kezdödik majd az egesz de nem tudom milyen hatassal lesz a nagyobbik picire. Ö azt mondja szereti az apjat de az ember egy nagyrakas SZ. R. Bocsi a szoert. Csinaljam vegig a gyerekelhelyezest vagy a gyerekekre tekintettel adjak egy eselyt ennek az embernek aki nekem nem Kell? Csak a Gyerekek miatt együtteljek vele vagy csinaljam tovabb amibe belekezdtem?
2018. okt. 4. 02:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%

Semmiképp se maradj a gyerekek miatt egy ilyen emberrel együtt!! A gyerekeknek nem az a jó ha az anyjuk boldogtala

Az én kisfiam most lessz 2 éves és már a születésénel végleg elhagytam az apját!!És nem bánom meg soha

2018. okt. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Duenna ***** válasza:
19%

A gyerekeidet soha ne neveld az apjuk ellen! Majd a gyerekek egyszer rájönnek, hogy mi a pontos igazság, és majd ők önállóan döntenek, hogy tartják-e vele a kapcsolatot, vagy nem.


Nem értem, hogy ha az apa börtönben van, akkor hogyan tudja megakadályozni, milyen törvény rendelkezik arról, hogy a gyerekekkel az anya visszaköltözhessen Magyarországra?


Csináld végig a gyerekelhelyezést, és ha már neked nem kell az az ember, akkor semmiképpen ne költözz vele össze.


Sok sikert!

2018. okt. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

A börtönből szabja meg, mit csinálhatsz?

Míg ő büntetését tölti, látogass haza gyerekeiddel aztán felejts el visszamenni - itt indítsad meg a gyermekelhelyezési eljárást.

.

Ha a gyerekek miatt élnél együtt apjukkal, jót tennél-e nekik?

Jobb-e később azt hallgatni a gyerekeknek másoktól: "Apád börtönviselt bűnözö", mint távol élni apjuktól?

Ha továbbra is együtt élsz, magadnak és gyerekeidnek sem teszel jót.

2018. okt. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kell az Apa engedélye, hogy a gyerekeket kivigye az országból?


Csináld végig amit elkezdtél!!

2018. okt. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Kb a világon mindenütt az a törvény, higy a gyerek mindkét szülője azonos jogokkal bír, amíg nincs ezzel ellentétes bírósági ítélet. Attól pedig, higy börtönben van, még a gyerekek apja, joga van hozzájuk. Gondoljatok már bele, ha csakúgy foghatna magát anyuka és mehetne a gyerekekkel, akkor ugyanezt az apuka is megtehetné. Ja, akkor köpködni kellene, most meg éljenezni.

Indítsd el a gyermekelhelyezési pert és ha szerencséd van, engedélyezik a külföldre költözést. Kisebb az esély rá, ha a gyerekek az apa állampolgárságát viselik

2018. okt. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

A kicsik kint születtek,vagy még itthon?

Mikor mi hazaköltöztünk külföldről,semmiféle hozzájárulása nem kellett apukának,(együtt éltünk kinnt)pedig a gyerekünk kinnt is született! Mondjuk magyar állampolgár volt. Nálatok magyar állapolgárok a gyerekek? Vagy apuka nem magyar?

2018. okt. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó ember lenne, akkor meggondolnám, de egy börtönviselt drogos undormánnyal biztos nem élnék együtt. És kétlem, hogy a gyerekeknek az jó lenne, hiába az apjuk.
2018. okt. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hol éltetek, 6?
2018. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha a saját helyzetemet nézem, akkor együtt maradnék vele. De az én férjem jó ember és jó apa. A te helyzetedben egyértelműen nem lenne a döntésem.
2018. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csináld végig amibe belekezdtél.Külföldön legalább annyira meg fogod kapni a gyerekek felügyeleti jogát mint itthon kapnád.Börtönviselt emberre nem fognak két pici gyereket rábízni.
2018. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!