Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a párja (ffi) nem...

Akinek a párja (ffi) nem annyira aktivizálja magát a gyerekek ellátásában az néha nem szokta úgy érezni hogy besokall?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Te sem sűrűn jársz ide😂😂😂
2018. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván szokta. Csak ilyenkor jön a kérdés, hogy miért vállalsz olyan emberrel gyereket, aki nem akarta?
2018. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

De, szoktam. Ilyenkor a kezébe adom a kicsit, és elhúzok egy órára sétálni. Ő meg kénytelen kivenni a részét. Először volt, hogy a babakocsival loholt utánam, hogy sír a baba. Kicsit kiosztottam, hogy apa, ezt én 0-24 csinálom, heti 7 nap, és nem veszed komolyan, hogy kiakadtam. Akkor most 10 perc után ne merj utánam jönni, mert rád is kiakadok, és annak csúnya vége lesz.

Azóta belejött, hogy nekem is kell időnként az az egy óra egyedül, és utána hozzá is több türelmem van pár napig.

2018. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem.

Olyankor szoktam beülni az autóba és elhúzni a nagyimhoz, hogy ő hogy a vérbe csinálta egyedül, 5 fiúgyerekkel, kerttel, állatokkal... (a papám meghalt a legfiatalabb nagybátyám születése napján, rádőlt a traktor).

2018. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A pasi dolgozik?Ha igen, te mennyit segítesz be neki a munkahelyén?
2018. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

5: az az Ő munkahelye, ez viszont a MI gyerekünk, és nem az ENYÉM. Vágod a különbséget?

De nyugi, pár hónap, és mi is húzunk vissza dolgozni, csak mi nem dobjuk el magunkat 8 óra munka után, hogy elfáradtunk. Na akkor mire fog az ilyen hivatkozni?

2018. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
5# ez mekkora hülyeség már... Ha mindketten dolgoznak majd akkor majd a nő is meg a pasi is csak mereszti otthon a .. csáját?? Mert dolgoznak? Aki dolgozik annak nem kell gyereket nevelni meg házimunkát végezni?? És most ne jöjjön senki azzal hogy a nő otthon van egész nap mert nem mindenkinek dob a gép álombabát aki alszik egész nap, és mellette bármit meg lehet csinálni.
2018. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
5-s: a közös gyerek, család nem munkahely. Nyilván az is van a nőnek, úgy még emellé. A munkakörök összemérése olyan, mintha azt kérdeznéd, hosszabb a krokodil vagy zöldebb. Más területe az életnek a kettő.
2018. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindketten akartuk a gyerekeket, csak néha azt érzem mintha én foglalkoznék velük egész nap. Nem teher nem erre kell gondolni, de pl párom mikor itthon van jól esne egy fél-1 óra pihi, de ez nincs meg. Múltkor sírt mindkettő, kivolt teljesen hogy mit csináljon. Mondtam neki hogy akkor gondoljon bele milyen az mikor a kettővel vagyok itthon egyedül egész nap, tán mit gondol ülök egész nap és nem csinálok semmit?
2018. szept. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!