Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan lenne jobb...

Mit tegyek? Hogyan lenne jobb a babámnak?

Figyelt kérdés
Mikor megtudtuk hogy terhes vagyok anyosekhoz költöztünk(egy városban laktunk) hogy "segíteni" tudjon. Az ő segítsége olyan volt hogy kettő helyett 5 személyre csinaltam mindent. Ezért szülés után anyahoz jöttünk(ő elég messze lakik onnan ahol eddig éltük) aki tényleg nagyon sokat segít de még így is teljesen ki vagyok merülve. Anya adott egy lehetőséget hogy ő nyugdíjba megy most és a 2 lányt akit nevel át tudnám venni tőle így lehetne munkám a baba mellett. Páromnak is lenne itt munkája de kevesebb lenne a fizetése, viszont enis keresnék és mar sokkal több jönne ki. De ha vissza megyünk még évekig nem tudnék dolgozni és egy fizetésből esetleg ketten éltünk meg a babával már nem. Csak ő ezt nem tudja megerteni, azt gondolta hogy megtanul menni a gyerek és mehetek dolgozni csak hogy nincs kire hagyni, egy bébiszitter pedig annyit kér amennyi lenne az én fizum, akkor megéri? Másik pedig az hogy igazából csak ő akarta a babát én meg vártam volna vele de vállaltam miatta ha már úgy jött össze, amit már egyáltalán nem bánok,de azért kicsit nagyobb lelkesedést vártam tőle. Akarkivel beszelek mindenki férje felkel éjszaka a gyerekhez még ha egész nap dolgozik is, ő nem dolgozik egész nap mégsem kel fel hozzá max szól nekem ha nem hallom meg. Rengeteget veszekszünk főleg az miatt hogy tudja milyen az annya mégsem látja be hogy folyton csak baszogat engem, nem akarom hogy oda vissza menjünk. Bocsánat a sok szövegért de nagyon kivagyok. Mi tévő legyek?
2018. okt. 26. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Felelos gyerekvallalas!
2018. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdésed? Mert először úgy tűnik a munka, aztán meg a párod beszéled ki.

Értem én hogy az ember gyereket akart, de nem kettő volna várni vele míg pl külön tudtok költözni?!

Ha megtanul a gyerek járni, tényleg mehetsz is dolgozni, igaza van. Nem kell bébiszitter, van már bölcsi is, hallottál róla?

2018. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megint olyan szült, akinek baromira nem kellett volna.
2018. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!