Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék valamit készíteni...

Szeretnék valamit készíteni megszületendő babámnak. Nem nagyon tudok horgolni, varrni, de van kézügyességem. Nincs valami ötletetek ami (akár részletes leírás alapján) előzetes gyakorlat nélkül is elkészíthető?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Waldorf baba?
2018. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokára visszasirod még ezt az időszakot, amikor annyi időd volt hogy ilyen hülyeségeken gondolkozz...
2018. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

2es,de szr életed lehet...


Kérdező, horgolni megtanulni nem nagy kunszt! Neten vannak videók. Aztán meg le sem teszed. Én se tudom abbahagyni 3 gyerek mellett, mert mégiscsak van idő "hülyeségeken" agyalni/dolgozni.

2018. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De mégis mit akarsz neki készíteni? Csak azért, hogy valamit csinálj, nem sok értelme van.... Általában az ember elképzeli hogy mit szeretne készíteni, aztán kér hozza segítséget, ha nem megy neki.
2018. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én forgót csináltam neki. Színes filceket vettem és kivágtam formákat belőle, pl. felhő, szív, csillag stb. vattával kitömtem és összevarrtam. Felfűztem 4-5-öt egy sorba és kör alakú fára felakasztottam. Nagyon szép lett, sokat nézegette.
2018. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a jószándékú válaszokat :). Igazából mostmár itthon vagyok, 32 hetesen gondoltam szívesen töltenék időt valami kreatív dologgal, amit a kisbabámnak készítek... Nem tudom ezen mi olyan elítélnivaló. Néztem kislány hajpántokat virággal, meg kézzel készített "baby gym"-et, de akkor lehet hogy utána nézek horgolós videóknak is... Csak most kezdtem gondolkodni és nincs még túl sok ötletem.
2018. júl. 23. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagy babatakarót horgoltam, sokat használjuk.

5 perc alatt meg lehet tanulni azt az egy szemet, amivel végighorgolod, ha nem akarsz bonyolultat.

2018. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok, semmi rossz szándék nem volt a válaszomban
2018. júl. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, de a kettesében lehet, hogy volt...
2018. júl. 24. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!