Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szilvia névről mi a véleményetek?

Szilvia névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Adta valaki mostanában?

Ismertek ilyen nevű kislányt?

Tetszik nektek a név?


2018. okt. 30. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem is a 30 feletti testvéremet hívják így. Az ő korosztályában gyakori volt, az enyémben már egyet se ismerek, fiatalabbakat végképp nem.

Pedig szerintem szép, nőies, lágy név. Én mondjuk nem adnám mert családban előforduló neveket nem választanánk.

2018. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk a szetorna tanárt hívták így. Kegyetlen egy nő volt. Nem javaslom.
2018. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem mostanában divatos név, de ha nektek tetszik nyugodtan adjátok a babának.
2018. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Három Szilviát ismerek. 28,30 és 35 évesek. Nem adnám,mert vannak olyan nevek amik jobban tetszenek,de jobban tetszik,mint a most nagyon divatos nevek mint pl Hanna,Zoé stb...
2018. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon tetszett, én is ezt szerettem volna adni a gyereknek, de volt páromnak egyáltalán nem tetszett, így más lett a neve. Ma is tetszik, kellemes hangzású név.Sokkal jobb, mint valamilyen modern furcsa borzalom. (Pl. Oána, Pintyőke, Zöldike).
2018. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Én egy nagyon buta Szilvit ismerek. Akkora álla van, mint a teherautó. Gusztustalan, tanyasi proli. Nekem ezért nem tetszik.
2019. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Engem Szilvinek hívnak 23 éves vagyok. Régen utáltam mert “öregesnek” tartottam de már megbékéltem vele és sgyre jobban szeretem. Mondjuk fura hogy ilyeneket írnak hogy jelentéktelen meg snassz stb. Nem is esik jól.
2020. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnos engem is Szilvinek hívnak es utalom. Mindigis utaltam.

Az összes többi Szilvi akit ismerek hihetetlenül idióta.(lehet en is)

Egyaltalan nem illik hozzam amúgy, nem is lehet rendesen becézni meg semmi.

Gondolkodok rajta, hogy ha elkoltozok külföldre kitalálok magamnak valami mast...van egy ismerősöm aki ezt csinálta :D

Egyedül Sylvia Plath nyugtat, ot szeretem.

2022. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!