Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker lányoknak ez a név jó?

Iker lányoknak ez a név jó?

Figyelt kérdés

Gyermeli Dóra Katalin, Gyermeli Dorina Flóra?

Ezekre gondultunk. Mindenképp hasonló neveket szerettünk volna, de nem ugyan olyat( mint pl. Dóra-Nóra), illetve második nevet is szeretnénk. ( Nem szeretném elmagyarázni, hogy miért kell második név, de szeretnénk)



2018. nov. 1. 17:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem jó, hogy Dóra és Dorina a 2 lány. Ez a 2 név túlontúl hasonló. De ezt leszámítva szép nevek, csak én a Dóra vagy a Dorina helyett mást adnék.
2018. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is túlságosan egyformák.
2018. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Ezt viccnek szántad,ugye?

A Dóra és Nóra nem ugyanolyan,csak hasonló.Viszont a Dóra és Dorina,gyakorlatilag ugyanazok.A Dorottya név önállósult beceneve a Dóra és a Dorina is.

Ne égesd már szerencsétlen gyerekeidet le egy életen át a butaságod miatt.

Jó,hogy nem Nikolettnek,meg Nikolettának akarod őket keresztelni.

2018. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Hát, volt már itt a gyk-n Henriett-Henrietta páros is... :D

Nem, nem jó névpár a Dóra-Dorina, lényegében ugyanazok. Miért nem lesznek akkor Dóra és Flóra az első nevek?

2018. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A Dóra-Flóra azért nem tetszene, mert szeretném, ha ugyan az a kezdőbetű lenne... Amúgy pedig, az én nevem Hanna, a tesóm neve pedig Hanga... Mégis imádjuk, hogy majdnem ugyan az a nevünk.
2018. nov. 1. 17:27
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

Hat ha az volt a cél, h ne ugyanolyat adj, akkor nem sikerült.....

Mivel tényleg két önállósult becezesi forma, ezért nem túl jó ötlet. Ráadásul esetleg tovább beceznéd a nevüket pl Dóri, Dorka, Dodó...honnan tudjak majd kinek szólsz? A Dóra -Flóra jobb vagy Kata-Dorina stb.

2018. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Akkor Dalma, Dóra esetleg?
2018. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ok. Igazából mindegy, mert már megvan mi lesz a nevük. 4 nap múlvára vagyok kiírva, szóval nem fogunk rajta már változtatni..

Gyermeli Dóra Katalin és Gyermeli Dorina Flóra lesznek.

2018. nov. 1. 17:34
 9/27 anonim ***** válasza:
98%

Én is éppen a Dalma nevet akartam javasolni!

Szerintem is túlságosan hasonló a Dóra és a Dorina.

2018. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
99%
Nos, ha nem változtatsz a neveken, mert te már döntöttél, akkor minek írtad ki a kérdést? Felesleges volt...
2018. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!