Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék segíteni egy nélkülö...

Szeretnék segíteni egy nélkülöző egyedülálló anyukának és a kisfiának. Hogyan írjak rá, mit mondjak neki? Nem akarom megsérteni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nélkülöznek, pedig a anyuka mindent megtesz, hogy jobb legyen a helyzet. Nem állnak kapcsolatban a Vörös Kereszttel, így rajtuk keresztül nem tudom ezt intézni (kisváros, megkérdeztem). Fent van az anyuka a közésségi oldalon, hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot, hogy ne legyek sértő és tolakodó? Az a helyzet, hogy nem vagyok egy nagy adakozós, mivel úgy voltam vele, hogy nem biztos, hogy megfelelő helyre megy, de erről a lányról úgy látom, hogy nem esélytelenek, csak kicsit segíteni kellene.
2018. nov. 4. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy leírtad:) írnék neki, a felajánlott segítségén kívül leírnám, hogy nem akarom megsérteni, tiszteletben tartom ha visszautasítja, nem akarom a segítséget nagydobra verni, csak kettőnkre tartozik. Kb.
2018. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valamennyire ismered? ha igen, írnék neki én is, hogy van egy csomó cuccod, kidobni nem szeretnéd, de vadidegennek csak úgy odaadni sem, és ha nem veszi tolakodásnak, elvinnéd, nézze meg, mit tudna használni.


Ha nem ismered, és olyan korú a gyereke, akkor a védőnőn keresztül esetleg?

2018. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább névtelenül tenném, ha van rá lehetőség.

Nem jelezném előre, mert akkor vagy nem fogja elfogadni, vagy hálálkodnia kell és az meg nekem kínos, mert nem várok el érte semmit.

2020. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!