Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik hogy valaki fogamzásgá...

Létezik hogy valaki fogamzásgátló syimicia melet lett terhes? Ugy hogy rendesen szedték a tablettákat? Kétségbe vagyok esve volt egykis rózsaszín verzesem most meg fürdéskor meg nyomtam a mellem és ki bugyant az elő tejhez hasonló valami

Figyelt kérdés
Segitsetek légyszi minden érdekel a témában aludni sem tudok ugy ki vagyok

2018. nov. 8. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Tuti terhes vagy.. hiszen hónapokkal szülés előtt van teje a nőknek. Hány éves vagy hogy ilyen gyerekesen gondolkodsz, és ennyire nem vagy tisztában semmivel?
2018. nov. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Ez nem terhesség, hanem hormonprobléma... De amúgy igen, lenézem azokat, akik fogamzásgátló szedése mellett lettek terhesek, mert szánalmas, hogy nem tudták rendesen szedni.
2018. nov. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ne aggódj, ez a gyógyszertől van. Én is szedtem a symiciat anno, nekem átázott a melltartóm. Ekkor voltam 17, naná, hogy megijed az ember.

Lehet másik gyógyszer kell, ha a következő havi adagnál is előfordul, menj vissza a dokihoz.

2018. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Hagyjuk már, egy hónap után "teje van" És azt hiszi hogy terhes.. ennyire nem tud semmit a saját testéről , de a dugás már megy.
2018. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De tudok képzeld el mivel 5.5 fel éves a lányom vettem tesztet voltam dokinál proaktinra gyanakszik!Van olyan házi orvos aki nem.felejtette el be venni meg is terhes lesz segítséget kértem nem ki oktatást!Előtej lehet már 6 hetesen is!
2018. nov. 9. 00:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenki egy forma sajnos igen van elő tej előbb is és most mondta a gyógyszerész ismerősöm hogy bizonyos fájdalom csilapitok is gyengithetik ezeket a kevés hormon tartalmu szerek...köszönöm az egy pozítiv választ azért van még empátia
2018. nov. 9. 00:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes !
2018. nov. 12. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor minek raktad ki a kérdést? 😂😂


Ezeknek előtte is utána járhattál volna, meg mondjuk az alapvető helyesírásnak is.

Ha van gyereked, akkor még pláne nem értem, hogy miért nem vagy ennyire sem tisztában a saját testeddel?

2019. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem lettem az..csak nem tudom mennyire lehet kicsi az önbecsülése hogy ha abban leli örömét ha másikat ocsárolja így névtelenül...de hát jó ha örömet okoztam önnek és szebbé tettem a napját örülök neki vannak igazából diszgrafiasok és olyanok is akik nehezen olvasnak mondjuk össze/ergo lehet hogy egy olyan embert bántanak így meg aki nem tehet róla!\meg jegyezném engem nem bántott meg .egy fogamzásgátló sem 100%os...de én komolyan örülök ha kicsit növelhettem az önbecsülését!
2019. jún. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!