Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akad köztetek olyan,...

Anyukák! Akad köztetek olyan, akinek a párja elvesztette az állását? Hogyan éltek meg?

Figyelt kérdés

Sajnos férjem munkahelyén repesgetik, hogy becsődölnek...

Az én gyedem elmegy a lakáshitelre, emellett még ott a rezsi és a babának is kellenek dolgok ugye.

Teljesen kétségbe vagyok esve.

Ő jól keresett, nem tudom mi lesz így velünk, a babánk 3 hónapos.

Sajnos munkát találni nem tudom mikor fog, szakmunkás végzettsége van, biztos nem lesz könnyű:S


2010. jún. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!2008.szeptemberébe megszületett a kislányunk,utána hónapban beköszöntött a válság,és páromat kirúgták.Szegény totál padlót fogott,és ugy rájárt a rúd,hogy ahova el tudott helyezkedni,vagy agyon dolgoztatták a semmiért,utána ahova elment meg nem fizették ki,és a papirokat sem adták neki vissza még a mai napig sem!!!Kb 13 hónapja sikerült találni egy munkahelyet,amit szeret is,de ott meg most három céget összevonnak,és el kell bocsájtani egy csomó embert,és félő,hogy ő is köztünk lesz,mivel még nincs ott olyan hosszú ideje,és gondolom inkább a régi embereket tartják meg.Mert azért a 13 hónap ilyen szempontból nem sok sajnos,mert vannak akik már 30-40 éve ott vannak,nyilván nem azokat küldik el.

Ugyhogy most mi is félünk nagyon,szóval megértelek,és nagyon sajnálom.Nem könnyű,az biztos.Minden jót,egy 21 hónapos kiscsaj anyukája

2010. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor épp 7 hónapos volt a kislányom és előtte egy héttel teszteltem egy pozitívat. Mellesleg hitelből volt a lakásunk, aminek úgy felemelték a törlesztését, hogy nem bírtuk már fizetni, így meghirdettük és előtte nem sokkal adtuk el. Még két nappal a kirúgása előtt beszélt a főnökével, hogy kelleni fog munkáltatói igazolás, hogy új hitelt vegyünk fel. Azt mondta minden ok. Aztán kirúgták. Mondanom se kell, ott álltunk egy 7 hónapossal és egy pár hetes terhességgel lakás és pénz nélkül. Hitelt nem tudtunk felvenni, mert én a gyed miatt nem kaphattam, a férjem nem dolgozott, végül a 80 éves nagymamám húzott ki minket a slamasztikából, az ő lakására vettünk fel hitelt. Pontosan egy év kellett, mire sikerült állást találnia, pedig takarítónak is elment volna már, közben megszületett a kisfiam is, akit most már nem bánok (áldom férjem akaraterejét), de akkor nagyon el akartam vetetni. Gyakorlatilag az én GYED-emből, családi pótlékból és a férjem munkanélkülijéből, no meg a régi lakásból maradt pénzből éltünk. Iszonyatos volt, de kibírtuk. Megvettünk mindent a gyerekeknek, magunktól szinte mindent megvontunk, de különösebb hiányban nem szenvedtünk. Mondjuk párizsit és krumplit szinte minden nap ettünk. Na mindegy, egy szó mint száz kibírtuk.
2010. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A párom meghalt amikor a a babánk 1 hónapos volt...szinte a semmiből éltünk,dolgozni sem mehettem még, amiket kaptunk azok meg kb semmire sem voltak elegek. Hazaköltöztem a szüleimhez,hogy legalább az albérletet ne kelljen fizetni, de enni alig ettem. A baba tápszeres volt,neki megvettem mindent, én meg elvoltam zsíros kenyéren és vizen (és szó szerint értsd).Ez ment még 11 hónapig, akkor be adtam bölcsibe a kicsit és elmentem dolgozni. 15kg-ot fogytam,összeszakadtam, de még élek és ez a lényeg.
2010. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


nagyon sajnálok mindenkit...:(


Remélem , mihamarabb rendbe jön az életetek, akinek még vannak gondjai!


Kedves 3.válaszoló!Őszinte részvétem nektek!:(

2010. jún. 26. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!