Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak számomra kiábrándító, ha...

Csak számomra kiábrándító, ha egy babakocsit toló anya dohányzik?

Figyelt kérdés

ne értsétek félre, nem vagyok cigi ellenes...de az szerintem undorító, ha kisgyerek mellett/ vagy terhesen szívja a cigarettát...

szerintem ne a gyerek közelében dohányozzon, de ez nem csak az anyára vonatkozik,hanem mindenkire

az meg egyszerűen kiveri a biztosítékot, ha bent a házban cigiznek kisgyerek mellett :/


2018. nov. 11. 12:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyon szomorú vagyok ettől
2018. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha neked ez undorító, akkor elég szegényes a fantáziád. Nem akarok példákat mondani, de az a szó kicsit mást jelent. Nálam legalább is.
2018. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem csak szerinted. De terhesen szerintem még rosszabb. És sajnos elég gyakran látom, szülészeti-nőgyógyászati klinika elé egyfolytában kijárnak a dohányos kismamák. Legszívesebben kiverném a kezükből, de persze ilyen nem tehet az ember.

A vicc az egészben az, mikor az összes bent dolgozó pont azért küzd, hogy egészséges gyereke legyen (mert ugye nem hiába kell bent feküdnie), az meg mérgezi a gyerekét. Ha valami baj lesz, véletlen sem ő a hülye, amiért dohányzott, nem őt büntetik meg, hogy veszélyezteti a gyereke életét (pedig ez igen is veszélyeztetés!!!), hanem az orvos meg az egészségügy lesz a szar szemét...

2018. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem csak szamodra kiabrandito. Annyi karos dolog van a kornyezetunkben, nem is ertem miert kene valamivel meg pluszban szandekosan mergezni a gyereket. (Es nem vagyok dohanyellenes) A legdurvabb szerintem egyebkent az, amikor a kocsiban utazik a csalad kisgyerekekkel es mindket szulo fustol.
2018. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé, de ez van. :/ Múltkor egy apukát láttam, hogy tolta a babakocsit, a pohártartóban egy doboz sör felbontva, az egyik kezében cigi füstölt, a másikkal meg a messengeren írogatott. De az ő dolga, nincs hozzá semmi közöm, de ez is elég kiábrándító volt.
2018. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

én akkor is bírlak 😉és további szép napot 😊

2018. nov. 11. 13:09
 7/32 anonim ***** válasza:
41%

Na ja, utolsò, csak anyuci alapból nem lehet egy intelligens kedves ember, ha xarik a gyerek egészségére a saját önzése miatt. Mert ez az. A passzív dohányzás alapvól károsabb, mintha te szívnád, s ez szerinted oké a gyerekre kényszerítve.


Ennyi erővel a babát cigiztető Lakatos Brendon videója us rendben van szerinted, róla se kell rosszakat mondani, ugye? Nevetséges vagy és én meg tőled hányok.


Anya vagy? Ha igen, köpj fel és állj alá.

2018. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is gáz, dehát ez van, ő gyereke, ő élete. Én dohányos voltam az első gyerekem előtt, de fel sem merült bennem, hogy rágyújtsak terhesen, vagy a szoptatás alatt, vagy később a gyerek közelében. Végül hálistennek nem is szoktam vissza, de szerintem is csúnya látvány, mikor a gyerek képébe megy a füst anyuka cigijéről.
2018. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
39%
Tehát nem csak az EQ alacsony errefelé... értem. Köpködni szinten aluli, ahogy itt ti teszitek, köszi a tipped, de kihagyom. FÜstölögjetek tovább másokon, példaértékű!
2018. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Igen undoritó és kiábránditó. Épp a minap láttam ahogy rágyújtott a minden órás ismerősöm,elképzeltem ahogy a kicsi is fuldoklik abban a mocskos bűzben.
2018. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!