Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy legyek jó anya, ha azt...

Hogy legyek jó anya, ha azt sem tudom elképzelni, hogy fogom ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve rajta vagyunk a babaprojekten, és most, hogy összejött, a nagy boldogság után elkezdtem félni is...

Egyelőre nem tudom magam elképzelni anyaként... Nem tudom, hogy fog menni, hogy gondoskodjak valakiről, akinek én vagyok a minden... Hogy 0-24-ben az ő igényeit helyezzem a sajátom elé. Sok-sok éven keresztül.

Mi van, ha rossz vagyok anyának, de ez már csak akkor derül ki, amikor gyerekem lesz?

Hirtelen egy csomó ilyen és ehhez hasonló félelem merült fel bennem...


2018. nov. 5. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Mi az elsőre 6 évet vártunk, de így se tudtam elmondani, hogy a pozitív teszttel a kezemben azért sírok inkább, mert örülök, vagy mert totál bepánikoltam. 😂 Másnapra csak a boldogság maradt. Most egy éves a nagy, úton a második és semmi kétség nincs bennem, alig várom, hogy ő is itt legyen.
2018. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bennem ez a kerdes 1,5-2 eves kora kozott merult fel... Amugy nem tudod elore ugysemelkepzelni, milyen lesz, mit hoz ki beloled. Ha mar most ezen aggodsz, az szerintem eleve azt mutatja, hogy a legjobbat szeretned neki.
2018. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Egyelőre nem tudom magam elképzelni anyaként" Pont arra jó ez a pár hónap, hogy felkészülj. Hidd el, nem csak a tested fog változni.
2018. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szülés kihozza belőleg az anyai ösztönöket,szóval nyugi,mire kint lesz a pici eltelik kb 1 hó-2, már kened-vágod mint a vajaskenyeret,és ráérzel a dolgokra :D

Egyik barátnőm szülés után (hamarabb jött neki mint nekem,pedig elég fiatalka”) azt mondta olyan mintha egy új lakótársal bővültek volna” ha így belegondolunk ja evven is van valami :D

2018. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondold végig az életed eddig miben segitettél màsoknak.

Nekem ez segitett


Ha az àrva exből kihoztam gyerekkorunktol kezdve egy diplomàs srácot (en tanultam ezt a mintàt látta, egyutt élte velem àt a vizsgàk nehézségeit együtt örult az eredményeknek, motivàlt lett, összehoztuk a pontjait javasoltam extra bekerulős esélyu sulikat, stb)

Ha én egy szakmunkàs sràcbol kihoztam egy vezetőt (kivittem kulfoldre, olyan gyakorlata lett ami itthon rettentően kell)

Ha én a gyàri melos barátnőmből kihoztam egy egyéni vàllalkozot (mostam mindig a fejét, azota is hálás


Akkor ugy gondoltam a pozi teszt előtt is már, hogy talàn az én gyermekemből is mindent kitudok hozni

2018. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legkomolyabbat nem is irtam csak gondoltam megosztom :)

Egyik szintén gyerekkoromtol baràtom-haversràcot a cigiről is leszoktattam ugy hogy mellette én cigiztem :D

Pont az életünkön lelkiztünk, kiveséztünk mindent amikor kérdeztem tőle hogy minden sz.r az életében? Mondta igen

Es az az egyetlen mondatom fogta meg amit erre feleltem hogy akkor nem nehéz eldobni, fordulj 180 fokot es mindent csinálj ellentétesen mint ahogy eddig csinàltad. Ugye közte volt a cigi, ergo ne cigizz. Vagy nem ápolta a kapcsolatait, ergo nem csak köszönesnel maradt tovàbbra ismerosokkel stb

2018. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!