Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejitalok közül van olyan...

Tejitalok közül van olyan amibe nincs cukor?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Persze. De legegyszerűbb, ha bemész a dm-be, rossmannba és válogatsz. Van jópár.
2018. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én eddig még csak olyat találtam amibe van.

Ha esetleg valaki tud terméknevet írni azt megköszönöm.

2018. nov. 13. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyi cukor kell egy gyereknek mint ami benne van, tápszerben és a tejben is van cukor
2018. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért neveznek valamit "ital"-nak, hogy bármit beletehessenek, így cukrot is, sőt elsősorban azt. Ez a szó feljogosít arra, hogy bármit összekutyulhassanak. Egészségtelen?,mérgező? nem számít. Elnevezzük "ital"-nak. Ráirjuk az összetételt jó apró betükkel, hogy aki otthonfelejtette az olvasószemüvegét, ne tudja elolvasni, inkább beletegye a kosárba. Egy fontos dolgot kell tudni: NEM KÖTELEZŐ megvenni. Ha tejet akarsz inni, javaslom, a TEJ cimszó alatt keresd
2018. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Èn láttam már olyat amiben nincs cukor: Aroy-d ès Cecil bio kókusztej, rizsitalt is láttam már, az pedig a The bridge itala, viszont abban meg van hozzádott olaj.

Az a legbiztonságosabb ès legolcsóbb ha magadnak kèszìted otthon, de ha csak ritkán kell akkor ezek jók lehetnek.

2018. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kell semmilyen tejtermék.
2018. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy "cukor", vagy "tejcukor".

Az előbbi a cukorbetegek és fogyózok miatt érdekes, az utóbbi pedig a laktózérzékenyeknek.

2018. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hozzáadott cukorra gondoltam.Az emberi szervezetnek egyáltalán nincs szüksége hozzáadott cukrokra elég amit maga a természet produkál mégis mindenbe benne van jó adag cukor.Múltkor néztem, hogy a tejpépekbe is (néhányba) annyi xar van plusz bele téve ami amúgy egyáltalán nem kell egy pici gyereknek hogy csak...
2018. nov. 21. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!