Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adtok inni a gyereketeknek...

Mit adtok inni a gyereketeknek, amiben nincs finomított cukor és alacsony a szénhidrát és savtartalma is?

Figyelt kérdés
Vizet nem nagyon szereti, issza, de nem eleget. Teázott korábban, azt szerette, de a fogainak nem tesz túl jót. Gyümölcslevekről nem is beszélve. Nektek milyen más alternatívátok van ezeken kívül?
2014. szept. 22. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Dm-es vagy Pickwick gyerekteát kapott ízesítés nélkül.

Egyébként pedig legtöbbször vizet iszik.

Frissen préselt gyümölcsleveket lehet adni, 1:1 arányban vízzel higítva.

2014. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen víz. Ha szomjasabb lesz,inni fogja,és az sem mindegy,hogy a vízhez szokik-e hozzá alapvetően,vagy a mindenféle lötyikhez.
2014. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Én is ezt akarom, de beteg volt, lázas is, és nem itta a vizet. Csak épphogy, és ilyenkor még fontosabb lenne, hogy igyon. Teáztattam, és az tetszett neki (cukor nélkül persze), de mégsem lehet teát iszogatni egész nap, nem akarom, hogy a foga lássa kárát. Még csak 4 van, de akkor is :)

Akkor az sem gond, ha már meggyógyult, hogy nem iszik eleget, majd fog? Megpróbálom...

2014. szept. 22. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én bizony visszaszoktatnám a vízre, ha már 1x elfogadta. 1-2 nap tuti megpróbálnám, csak víz, ha szomjas, meginná ne félj.
2014. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Vízpárti vagyok.9 hónapos babóm is csak azt kap
2014. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy oldottam meg, hogy kiraktam szepen egy pohár vizet. Ha szomjas lett ivott.

Pár nap alatt szépen visszaáll.

2014. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Adj neki gyógynövényből készült teát, pl. hársfát. Pláne ha beteg akkor még célzottan is adhatod. A fiam a mentateát is nagyon szereti.

Én jázminpakócával édesítem a teát, ha kell néha, ez nem árt a fogaknak, teljesen természetes édesítő.


Egyébként persze a víz a legjobb innivaló.

2014. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Víz-víz-és víz! 3 gyerekes anyuka. Amúgy meg van annak íze,méghozzá nem is rossz,csak mi buta felnőttek leszoktatjuk róla a gyerekeinket,miszerint az édes finomabb.
2014. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 100%os gyümölcslé higítva,meg víz, és a mézes,citromos tea mind tökéletes,nem lesz semmi baja a fogainak.
2014. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teát,és vízet.
2014. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!