Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőgyógyász feleségek a férjükn...

Nőgyógyász feleségek a férjüknél szülnek? Vagy itt sem érdemes keverni a munkát a magánélettel?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet esetleg? Csak kíváncsiság :)
2018. nov. 17. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A férj is ott van de nem ő az orvos!

(Olyat ismerek ahol após volt a doki)

2018. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Biztosan nem engedném, hogy a férjem vezesse le a szülést. Nem tartom normális dolognak és nem is kell így látnia a nőt, kiterítve, vérfürdőben. Ebben semmi romantikus nincs.
2018. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Altalaban a szuleszno vezeti le a szulest es nem a doki. A doki neha benez hogy halad a dolog illetve ott van ha barmi komplikacio adodna. Sok ismerosom van akinel az apuka bent van a szulesnel. Ez esetben tok mind1 h o a doki avagy sem. Igyis ugyis segiteni akarna. Legalabb nem lenne bent plusz egy idegen.
2018. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Elviekben ezt törvény tiltja. Családtag nem kezelheti a beteget, mert pánikhelyzetben nem biztos, hogy tudna tiszta fejjel gondolkodni. Szóval nem, hogy nem érdemes, hanem nem is lehet keverni.
2018. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Boncolni sem lehet rokont, szerintem ez is tilos.
2018. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az èn orvosom osztàlyvezető a szülèszeten! Ő csàszàrozta a felesègèt! Nem tudom, mièrt lett csàszàr, kimplikàciò vagy programozott volt-e. Èn is meglepődtem rajta, azt hittem, ilyet nem lehet, de ezek szerint mègis! 🤔😊
2018. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Én olyat ismerek, ahol az apa volt a nőgyógyász, vagyis a saját lánya szült nála. Nekem kicsit fura, el nem tudnám képzelni, hogy édesapám legyen az orvosom, de van ilyen, akit ez nem zavar.
2018. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os valóban nem lehet. Szabályt szegtek azzal, hogy ő császározta.
2018. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Két nőgyógyász családdal vagyunk jóban (vagyis ahol a férj nőgyógyász). Mindkét családnál bent voltak a férjek mint férjek ea mint apukák, de nem mint orvosok. A szabály mellett úgy érezték mind a ketten, hogy túl nagy stressz lenne, ha minden felelősség az ő vállukat nyomná. Így is nézték az nst-s papírt mintha muszáj lenne, de mégis kicsit aggódó apukák, férjek maradhattak. Amúgy az egyik családnál a feleseg nem is a férjével végezteti az éves szűréseket stb, a másik családnál viszont a férj végzi a rákszűrést, ő rakta fel a spirálját stb de a műtéteket es a szüléseket ő sem vállalta.
2018. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Több kollégám is van, aki a felesége szülését levezette vagy ő csinálta a császárt. Aki szerint ez szabályellenes, ugyan mutasson már egy jogszabályt.
2018. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!