Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen korban érdemes a...

Milyen korban érdemes a gyereknek már Mikulást rendelni? Mikortól marad neki szép emlék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még van idő, de időben le kell foglalózni, 1,5 éves a lányom.
2018. nov. 16. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 2 évesen is halálra rémült és sírt, 4 évesen már nem. Neked kell tudni hogy élvezni fogja-e
2018. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az ovis éveimet végigrettegtem a Mikulástól, az utolsón már anya is bejött velem, hátha segít valamit. Nem emlékszem miért, de zsigerből féltem, pedig még azt is elárulták, hogy a kisboltos Joci bácsi van beöltözve. Azt akartam ebből kihozni, hogy szerintem minden gyermek más, unokahúgom 2 évesen is a nyakába ugrott. Valahogy próbáld ki, mit szól hozzá. Esetleg nagyobb tesó/ismerős ovis Mikulására kéreckedjetek be, vagy ha van egyesület aki szervez nálatok, oda menjetek el. Első alkalommal szerintem nem érdemes még rendelni.
2018. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek függő. Az én lányom 2 éves, idén még biztos nem lesz házhoz jövős Mikulás, mert borzasztóan félne tőle.
2018. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha már biztosan tudod, hogy nem fél tőle, tudja egyáltalán, mi is az a mikulás. Szerintem legkorábban oviskorban.

A bölcsisek még rendszerint pánikolnak egy ilyen figurától.

2018. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en lanyomhoz masfel evesen is jott, imádta.(ismerős öltözött be) Most ket es fel eves es emlegeti, hogy jonni fog hozzá a mikulas. De ő meglepoen sokmindenre emlekszik.
2018. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, itt szakadok a röhögéstől, a gyerek meg rajtam alszik.

Én ovis korban se csíptem a Mikulást. Az óvónők azt mondták, nem hoz nekem semmit, ezért az ovis műsoron hozzá is vágtam a Mikuláshoz a csomagot.

2018. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 3 év alatt semmiképp.
2018. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is baromira féltem a Mikulástól oviban is, de még első-második osztályban is. Soha nem álltam oda, a csomagot sem vettem át, a sírás folytogatott. Pedig tudtam, hogy nem igazi, de mégis.
2018. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Májusban születtem..

Abban a következő évben volt mikulásom,és emlékszem

( nem keverem, mert utána költöztünk)


Úgyh szerintem érdemes...


Az, hogy félni fog-e rajtatok múlik..most alapozzátok meg.

2018. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem, hogy az én abszolút nyílt, pozitív, laza szüleim plántálták belém a Mikulástól való félelmet. Soha nem féltem senkitől és semmitől, vadidegenekkel is képes voltam órákig elleni, bárhol hagyhattak, bárhol aludhattam. Állítólag diafilmet is vetítettek nekem róla, könyvem is volt, el is mesélték, mégis megijedtem, de annyira, hogy kisiskolás koromban is csak megszoktam, de sosem vártam. Ez abszolút gyerekfüggő. Vannak gyerekek, akik egyszerűen megijednek, vannak akik meg nem. Ennyi.
2018. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!