Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem házasok és nem...

Akik nem házasok és nem élettársak, csak együtt élnek és van közös gyerekük, hogyan emlegetik a gyerekük apját?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa számomra, amikor egy pár házasság nélkül vállal gyereket. Nem akarok megbántani senkit, de komolyan érdekel. Annyira fura számomra egy ilyen helyzetben azt mondani, hogy a párom, pasim, barátom... Olyan komolytalanul hangzik.
2018. nov. 18. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ferencnek...
2018. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Akik együtt élnek azok élettársak. Amúgy meg a házasok sem mindig férjükként hivatkoznak a pártjukra, hanem a gyerek után lemennek debilbe és apának hívják őket.
2018. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért, a "volt férjem" az jobban hangzik? Mert a környezetemben ebből van a legtöbb.
2018. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Erősítem a véleményed. Fontos volt nekem, hogy ne a pasimnak szüljek, hanem a férjemnek. Ez egy feltétel ahhoz hogy szüljek.
2018. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nalunk a kollegaim tobbnyire nem hazasok (sem gyerekkel, sem anelkul). Azt szoktak mondani, hogy a parom. Ha neg jiban vagyunk, a neven emlegetik az illetot. En vagy neven vagy ugy, hogy a ferjem. 30 felettiek mar nem nagyon hasznaljak a pasim, baratom kifejezeseket szerintem.
2018. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
*ha meg joban vagyunk
2018. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Páromnak, vagy a nevén.
2018. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Élettársak vagyunk mert együtt élünk, de a páromnak vagy a nevén nevezem.


Nem gondolom hogy ez komolytalanul hangzik. Másrészt nem sokat jelent, biztos vagyok abban hogy nem sokan szeretik úgy egymást mint mi egymást,hiába férjének nevezi. Számomra ez a fontos, nem az hogy a férjem vagy a párom.

2018. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Úristen... döbbenet, figyelj: a nevén említem, vagy páromnak nevezem. Hűhaaaaaaaaaaa mik nem vannak, mi? ;)
2018. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Tökikém
2018. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!