Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak milyen karácso...

14 éves lánynak milyen karácsonyi ajándék ötleteket tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Milliomos szülők gyermeke a párom keresztlánya. A testvére elérte azt a kort, hogy pénzt kap, ő még a tárgyi ajándékoknál tart. A legkisebbnél kaptunk támpontot, hogy miért rajong - my little pony - így egy kirakóst adunk neki. Na, de a középső fejtörést okoz. Általában társasjáték szokott lenni a nyerő, de rengeteg van! Mi most a "menő"? A nagytesó azt mondta, bárminek örül a húga. Én megmondom őszintén, unom már a társast. Nem tudok mindig mit venni neki. A könyvek nem érdeklik, így azt nem szokott kapni. Tavaly kapott ő is kirakóst, de mivel a húga kap, így egyformát nem szeretnék. Meg szerintem még a tavalyit sem rakta ki.. mellé adtunk egy kristálykészítőt. Én idén valami kinti játékra gondoltam, bár ennél a résznél is tanácstalan vagyok, mivel a garázsban van hover board, bicikli, játékok, kint egy játszótér, medence (mint a strandokon tehát nem a bolti fémvázas) még amit soha nem láttam, az a görkori...de télen ajándékozott már valaki görkorit? Gitározik szabadidejében, de gitárja és gitártartója van, azt kapott elsőáldozásra tőlünk. (Csak az állványt, a gitárt a szüleitől). Emellett akad még zongora, furulya tehát muzikális család, de dobot nem adok neki, mert sógornőm egyszer megjegyezte, hogy azt csak olyanok ajándékoznak, akik nem bírják elviselni a másikat. Kicseszésből. Tanácstalan vagyok, egyelőre a görkori az ötletem. A ti 14 éves lányotok mit kap? Én annak idején imádtam a könyveket, de ugye mások vagyunk..szóval várom az ötleteket!
2018. nov. 20. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Mozijegy, dvd? A filmeket biztosan szereti.
2018. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mozijegyet felírom, de dvd-k nincsenek náluk, netről megy minden. Köszi.
2018. nov. 20. 17:00
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Én kiskoromban kaptam görkorit karácsonyra. Nagyon örültem neki, és vártam a tavaszt, hogy végre felvehessem. Később kaptam jégkorcsoját is, az is nagyon jó ajándék. Esetleg ajándékutalványt a kedvenc boltjába.
2018. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs olyan táncszőnyeg, amivel elmókázik karácsonykor a család? Amit össze lehet kötni a tévével? Mi ennek a neve?
2018. nov. 20. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Valami csajos cucc, pulóver, hátizsák, póló - menő sapka. Hajdísz. Van egy ilyen bolt, tele van menő cuccokkal. A 14 éves már valószínűleg nem játékra vágyik.

Titkos napló - láttam Top Modell márkából olyat, ami számzárral nyílik és zenél is.

Parfüm - ezekből is sok készül már a fiatalabb korosztálynak.

Pixel hobbis tolltartó esetleg ha szeret molyolni, vagy egy festő készlet. Vászon előre beszámozva, mellé vannak csomagolva a festékek. De jó lehet egy ilyen élmény is, egy vetetett festésre utalvány.

Vagy Glitza tetkó készlet. :-)

2018. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát az én lányom tavaly volt 14. Bluetooth fülhallgatót kért, új tokot a telefonjára meg vízálló bluetooth hangszórót
2018. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Bluetooth-os hangszóró, koncertjegy vagy színházjegy?
2018. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Kedvenc videósától póló, tolltartó bármi? Videosbolt.hu ennyi idősnek simán adnék már pénzt
2018. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, tesója azt mondta, örülni fog az interaktív táncszőnyegnek, azzal az egész család ellesz karácsonykor :)
2018. nov. 20. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Komoly? Az olyan 5-6 éves gyerekeknek való....
2018. nov. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!