Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elvinnètek igy a gyereket...

Ti elvinnètek igy a gyereket játszóházba?

Figyelt kérdés
Buszozni kell 20km seta 1zebra atkeles babakocsija nincsen már!ilyen hosszu uton kettesbe nem voltunk
2018. nov. 22. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
3 hónapos gyerekkel elutaztam külföldre repülővel. Onnantól rendszeresen utaztunk külföldre kettesben is. felbuszoztunk Budapestre (200 km), a Balatonhoz, stb.
2018. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvinni elvinném, többet buszozunk, sétálunk a 2 éves lánykámmal, bár mi 3an, mert van egy bátyja is, mindig hárman megyünk mindenhova. Arra készülj, hogy esetleg hazafelé elalszik a buszon, akkor a buszmegállóból cipelheted haza. Legalábbis az én lányom, hiába nem alszik már 20 hónapos korától napközben, de ilyen hosszú program után (tehát 25 km távolsági busz, fél óra séta, minimum 1 órás program, fél óra séta, buszra fel) tuti hazafelé bealszik a buszon, így vihetem haza a nem könnyű popsiját. Ilyenkor szoktam apósomat vagy a férjemet, ha itthon van ugrasztani, kijön elénk és hazaviszi. Én terhesen nem igazán bírom már hazacipeli.
2018. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik vészesnek. Hogyhogy nincs babakocsija, ha ilyen kis táv (séta rész) elgondolkodtat?
2018. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak maga a buszozas is akkora elmeny hogy mar csak azert is megeri:)) autoval jarunk de egy héten egyszer 1,5 ora bkv-t bevallalok hazamenet az ovibol így buszozik, villamosozik, trolizik. Teljesen odavan!
2018. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyerek? Ez mondjuk nem mindegy.

Ha ráérek, nem kell sietni, én az enyémmel elmennék. Ő 2.5 éves, a babakocsija mondjuk még megvan, de már igyekszem nem használni, úgyhogy nem vinném. Az én fiammal nem egyszerű sétálni, de már edzésben vagyok :D Nem tudom, gyalog mennyit kell mennetek, nálunk ez lenne a necces rész, nem a busz, főleg hazafelé, amikor már fáradt. Mondjuk ha nagyon nem akar jönni a lábán, én felveszem nyakiba, ha máshogy nem megy a dolog.

A buszozástól nem tartanék, egy hónap múlva napi szinten fogunk ennyit buszozni reggel is, délután is.

2018. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, vele simán elindulnek, hozza van szokva a hosszabb sétákhoz.
2018. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3/6 ha elfáradt nem biztos hogy tudok vele kommunikálni alapból is hisztis akaratos makacs és nagyom félek igy mert alapól is nehéz vele
2018. nov. 23. 05:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Simán! A 20 km busz kb 20-30 perc, ahogy már írták, ez már önmagában élmény. Egy ekkora gyerekkel sima ügy.

Az egyébként hisztis lányom tegnap ugyanennyit hévezett, aztán még jó negyedórát gyalogoltunk hegynek föl a fogorvoshoz, visszafelé beiktattunk egy könyvesboltot és egy cukrászdát, a héven elolvastuk a könyveket, és otthon még a kutyát is megsétáltattuk. Egész idő alatt kétszer nyaffantott, hogy fáradt, még hegynek föl. Pár hónappal idősebb, mint a tied.

2018. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Furcsa indok. Félsz a saját gyerekedtől? Mi az, hogy nem tudod kezelni? Mitől más mint otthon? Soha nem mozdultok ki? Akkor kezdd ennél is kisebb kiruccanással. Bolt, posta, ügyintézés, orvos... mind jó gyakorló szituáció. Mitől más egyébként ha van veled valaki? Más könnyebben kezeli?
2018. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!