Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik heti vizsgálatra...

Hányadik heti vizsgálatra menjek csomaggal?

Figyelt kérdés

Nem abban a városban élek, ahol szülni fogok. (Kb. 70 km) Ha esetleg kinyílik a méhszáj, akkor a doki már nem enged haza, azonnal befektet. Nem akarom, hogy a férjemnek haza kelljen jönnie a cuccomért, maximum feleslegesen visszük el.


31 hetes kismama


2010. jún. 26. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okoz gondot a csomag elvitele(pl autóval mentek),akkor vidd magaddal mindig.

Sose lehet tudni és ha bent marasztalnak nem kell még e miatt is aggódni.

2010. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Én 36. hét után mindig vittem, de 40. hétre szültem.

2010. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk a kórház 5perc sétára van, de a vizsgálatok miatt pestre jártam fel, bkvval.

Soha nem jutott eszembe, hogy vigyem a csomagom, már azért sem, mert nem ebbe a kórházba hoztak volna(mondjuk ha fizetek talán), hanem az uzsokiba, és oda teljesen más tartalom kell mint a Flórba, pl babaholmi csak a hazajövős. Szülőszoba cucc is szerintem más...

Nekem 30.héten nyílt a méhszáj, megfigyelésen bentartottak nem egész egy napig, aztán mivel közel a kórház hazajöttem.

2010. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

32. héttől vittem, 60 km a kórház. 36.-tól én kértem a befekvést. Nem bántam meg, sürgősségi császárra lett szükségem.

Talán megérzés kérdése is.

2010. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!