Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után egy évvel, ha...

Császár után egy évvel, ha újra babát szeretnék el kell menni nőgyógyászhoz valamilyen vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Császár után mire kell figyelni és hogyan tovább,hogy legyen új baba? Tudom, sexelni kell, de ezen túl :)))))
2009. aug. 24. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy 2 évet várjak a második babával, mivel császáros vagyok. Mondjuk nekem a következő is az lesz :(, lehet azért
2009. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!16hónapos a kisfiam én 30hetes kismama vagyok. A kisfiam császárral született nekem egy évet mondott az orvos a regenerálodás miatt.Decemberben voltam rákszürésen és akkor rákérdeztem gond lenne e ha terhes maradnék azt mondta semmi akadálya.Februárban megfogant a picink aki nemsokára meg is születik nagy valószinüséggel ő is császárral.
2009. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is császáros volt a fiam, és egy év regenerálódást mondott a doki. Én nem fogok visszamenni hozzá, már csak ha összejött:) Remélem minnél hamarabb.
2009. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!