Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha visszakaphatnád a gyerek...

Ha visszakaphatnád a gyerek előtti életedet, visszakérnéd? Ha visszamehetnél az időben, ugyanattól vállalnál gyereket aki most a gyereked apja?

Figyelt kérdés
Mi az amit megbántál a gyermekvállalással kapcsolatban ?
2018. nov. 24. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Az az egy biztos,hogy ha újra tehetném eszem ágában sem lenne a gyerekem apjától vállalni gyereket.Már 10 évvel ezelőtt szakítanom kellett volna. Viszont a gyerekemet nem adnám,még az előző életemért cserébe sem.De azt megbántam,hogy neki szültem.
2018. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem kérném vissza. Igen, az apjának szülnék.


Amit megbántam, hogy nem voltam következetesebb.

2018. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
A kisebb korában, bocsi, lemaradt.
2018. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Mindent ugyanígy csinálnék. Eddig semmit nem bántam meg. (Férjemmel 19 éve vagyunk együtt, lányunk 6 éves.)
2018. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Csakis a férjemtől vállalnék gyereket. Nem akarnám a régi életem. Eddig semmit nem bántam meg. Úgy jó ahogy van.
2018. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Ha ez ilyen könnyen választható lenne, akkor én Slade Wilsontól szeretnék gyereket:D

Viccet félretéve, első gyereknek mindenképp fiút szerettem volna, így is lett, de utólag látom a barátnőimnél, akiknek kislány lett az első, hogy jobban "kordában" tarthatóak, mert a lányok vmiért nem olyan rendetlenek, rosszak, mint a fiúk és az öccsüket és "nevelik". A fiúk ellenben kicsiként többet rosszalkodnak és a kistesót is beleviszik. Bár később jól fog jönni, hogy ott az idősebb báty.

2018. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem kérném vissza, és nem szülnék másnak.Nem bántam meg eddig semmit, de csak 16 hónapos, a java még ezután jön.
2018. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Sokat álmodozom erről..

Sokkoló, hogy 1 rossz döntés tönkre tudja tenni az ember egész életét

2018. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Egyedül nevelem , pár hónapos volt mikor az apja másik nőért otthagyott minket , úgyhogy egyértelmű ha tehetném másnak szülnek. De ha másnak szültem volna, akkor nem a gyerekem lenne a gyerekem, tehát így értelmét veszti az állítás.

Szinte minden nap gondolok a régi életemre, segítségem nincs, így nagyon nehéz. Régen volt szabad napom. Most nem hogy szabadnapom nincs , hanem szabad percem sem, évek óta, nagyon nehezen bírom már.

2018. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon szeretjuk a lanyunkat, semmi penzert nem kernem a regi eletem. Kibuliztam magam, nyaraltunk, dolgoztam elotte 7 evet, fosuli...

A ferjemnem szulnek, mert a lanyunk igy tokeletes a tokeletlensegeivel. Viszont hamarabb szulnek. 30 voltam meg epp. A munkat hatterbe tennem. Ezt csinalnam maskepp csak. :)

2018. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!