Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik gyerekorvost válasszam?

Melyik gyerekorvost válasszam?

Figyelt kérdés

Az első egy pasi, aki kedves, aranyos, talán kicsit bizonytalan, csak gyógyszeres, és kijár házhoz.

A második egy csaj, aki jóval határozottabb, homeopátiás, de nem jár ki házhoz.


2010. jún. 26. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

A miénk valszeg a pasi....:).....én nem bírom a bizonytalanságát és hogy olyan mereven mindig a gyógyszert nyomná.....az hogy kijön pozitívum, de van amikor a hátam közepére nem kellene h egész nap strázsáljak és várjam....

Mondjuk nálunk kaotikus a rendelői helyzet, a váróterem rémálom, kb 2 m2 és tele betegekkel.

Én most a csajt választanám, mert szimpibbek a tulajdonságai, egyébként meg ha komolyabban beteg, akkor ő is kijön nem?

2010. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a gyógyszerest!!! mindenképpen!
2010. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem jár ki házhoz??? Ilyet még nem is hallottam.


Én amúgy a homeopátisát választanám, mert, ha nem muszáj, felesleges erős gyógyszerekkel tömni egy babát.


A mi orvosunk ezek szerint szuper, ő simán kijön, ha kérem (persze csak indokolt esetben, iil. amíg pici volt, inkább lehívtam az orvost, mint, hogy elkapjon vmt a rendelőben - 3000-et adtam neki alkalmanként, de alig akarta elfogadni.)

Nekem is, ha csak köhög, vagy ilyesmi, homeós szereket ajánl, viszont, amikor tényleg beteg votl, akkor természetesen gyógyszer. Szerencsére nem olyan, hgoy ha elköhinti magát a gyerek egyből nyomja az antibiotikumot.


Annó ő volt az én gyerekorvosom is :)


21 hós kislány anyukája

2010. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pedig sajnos nem jár ki. Sem ingyen, sem pénzért. Az egyetlen alkalom, mikor hazamész a gyerekkel a kórházból. Onnantól kezdve hordani kell hozzá.

Nem is ezzel van a baj, csak mire megszülök, jön a taknyos időszak, és nem akarom, hogy összeszedjen valamit a babám.

Szóval amelyik szimpi (pont a homeopátia miatt), az nem jár ki, amelyik annyira nem szimpi, az kijár. Hát ez a dilemma.

2010. jún. 26. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem sosem jut eszembe kihívni házhoz az orvost. Mindig bemegyünk, vagy ha nincs irány a Heim. Nekem egy dolog fontos, értsen a gyerek nyelvén, mert úgy nem tudok dokihoz járni, hogy a gyerek meglátja és üvölt tőle mint egy megvadult elefánt. Mi ezért cseréltünk orvost.
2010. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mi doktornőnk is homeopátiás és nem jár ki házhoz!! Sem ingyen, sem pénzért!

Én is jobban örülnék neki ha kijárna...

2010. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Homeopátiás doktornénink van, nem jár ki házhoz ő sem.

Én 3 hónaposan vittem át hozzá a lányom, nem bántam meg, csak macerás másik településre átjárni hozzá.

2010. jún. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Szóval én a homeós dokit javasolnám.

Azzal a kiegészítéssel, hogy nagy baj esetén azért van, amikor kell gyógyszer már, ezt ő biztos tudja, de akkor pl. antibiotikum mellé adjon probiotikumot és hasonlók.

Kérdezd ki alaposan mindkettőt a gyermekbetegségek gondozásával kapcsolatos álláspontjáról, a nem kötelező oltásokról, és hasonlók, de figyelj nagyon, a mi első dokink nagyon homeós volt, aztán kiderült, hogy csak a szája nagy. Ezért váltottam.

2010. jún. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos előre nem tudom, hogy melyiküktől fog ordítani a gyerekem. Ha tudnám, könnyebben választanék. És felénk nincsen Heim, ahová be tudnám hordani...

Akkor az lesz, hogy elmegyek mindkettőjükhöz, kérdezek párat, aztán meglátjuk.

Köszönöm mindenkinek!

2010. jún. 27. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
a babák nem szednek olyan könnyen össze fertőzéseket, azok a nagyobbak, mi először 1 évesen voltunk megfázva....szóval ha behordod, akkor sem kap el mindent....
2010. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!