Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor mehetek, majd...

Most akkor mehetek, majd dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg 6 hete vagyok itthon, és jövőhéten kell mennem laborba. Pont azon a napon,amikor lejár a TP-em! Laparotómiás nagyműtétem volt, mèhenkívülivel. Kontrollon semmit nem mondott a betegállomanyról sem a munkába állásról az orvos. Viszont ma már vonakodott a hàziorvos. Gyári dolgozó vagyok, 8-12 órás nehéz fizikai munkával, 3 műszakban. A hasam nem kifejezetten fáj, de hirtelen mozgàsra megfájdul. Nyomásra enyhén érzékeny. Emeléstől nagyon elfáradok. Mit tehetnék, hogy ne írjon még munkába az orvos?



2018. nov. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elmondod neki ezt. Hogy még fáj, érzékeny. Szeretnél még pihenni 1 hetet.
2018. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Ma mondtam neki. Mert megkérdezte én mit gondolok. Elmondtam neki, hogy a munkám nem teszi lehetővé, hogy ne emeljek és lassan dolgozzak. Hogy érzem, nehezen bírnám még. Igazából december 21-én leáll a termelés egészen januárig. Természetesen nem azt kérném, hogy 21-ig vagy januárig itthon lehyek..de azt érzem, hogy nem kellene még emelnem. Közel 20 kg-os teli ládákat emelgetek odabent a munkahelyen...

Nyilván orvos, tudja mivel jár ez a műtét, de én vagyok aki érzi mennyit bír, mennyire fárad...

Aggódom, hogy a labor után mit fog majd mondani... :/

2018. nov. 27. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

6 hét után még császármetszésből is fel lehet épülni. Én laparoszkópos vakbélműtét után 1 héttel már dolgoztam.


Ha 6 hete műtöttek és annyira fáj, hogy nem tudsz dolgozni akkor ott valami nincs rendben, menj vissza dokihoz.

2018. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam kontrollon és mindent rendben talált a nőgyógyászom, ami műtött. Nincs rendkívüli fàjdalmam, de hirtelen mozgásra megfájdul. És szapora a szívverésem, ha emelek. Csak azért aggódom, mert nehéz fizikai munkát végzek.
2018. nov. 27. 16:07
 5/7 A kérdező kommentje:
*aki műtött.
2018. nov. 27. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Azt elfelejtettem, hogy nagyon sajnálom, hogy ez történt és bízom benne, hogy minél hamarabb összejön a baba. :)


7hetes kislány anyukája

2018. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gratulálok a Kicsikédhez.😍❤😇

2018. nov. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!