Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek pár hónaposan kezdett...

Akinek pár hónaposan kezdett bölcsibe járni a gyereke, mennyire volt probléma a szülővel való kötődés kialakulásában?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel a "korai bölcsivel" kapcsolatban.
2018. nov. 28. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%

Barátnőm anyukája bölcsis gondozó. Ő mesélte, hogy volt olyan pici, aki pár hónapos korában került bölcsibe. Őt hívta anyának és az igazi anyukájával nem akart hazamenni :( De ez csak egy pár hónapos időszak volt.

De a későbbiekben ez nem befolyásolta a kapcsolatukat, már felnőtt a lány és nagyon jó anya-lánya viszonyban vannak.

2018. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Egyenes út egy elcseszett élethez.
2018. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Már miért lenne elcseszett egy gyerek egész hátralévő élete, csak mert korán megy bölcsibe??! Nem is értem komolyan.

Barátnőm kisfia 6 hósan ment bölcsibe, köszönik szépen, tökéletes a viszonyuk, boldog, kiegyensúlyozott felnőtt lett a gyerekből! Szerette a bölcsit és soha nem hívta anyának a gondozót.. Egy szóval semmilyen jövőre néző, negatív hatása nem volt a korai bölcsinek.

2018. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne ettől valakinek elcseszett élete?

Hülyeséget ne beszéljünk!

En igaz nem adtam bolcsibe, de muszáj volt dolgoznom már mikor fél éves volt a lányom.

Anyam, papam és lányom nővére (feltesok) vigyáztak rá amíg melóztam. El volt velük a kötődéssel nem volt gond!

2018. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Én 7 hónapos koromban mentem bölcsibe. Kifejezetten jó a kapcsolatom a szüleimmel. Most 39 éves vagyok.
2018. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Minden ismerősöm normális aki korán ment bölcsibe.

Szerintem külföldön is,ahol pedig nincs 3 év otthonlét.

2018. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Én is 6 hónaposan mentem bölcsibe, ma már 27 vagyok, nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, anyummal kb a legjobb “barátnők” vagyunk, szóval hagyjuk már ezt a sz*ar dumát, hogy el lesz cseszve az élete annak, aki korán megy bölcsibe. Nem igaz. Barátnőm is ennyi idősen lett beadva, semmi gond nincs az életével és tökéletes a kapcsolata a szüleivel is!
2018. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
Kérdezd meg az első pszichológust aki szembejön és van türelme felvilágosítani vagy olvass irodalmat kötődési zavarokról!
2018. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem a szüleivel lesz baja. Párkapcsolattal, elköteleződéssel, egészséges kapcsolatok kialakításával. Akit otthagynak, nyomot hagy benne.
2018. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ hány órára tervezed beadni a bölcsibe.

Sokan hivatkoznak külföldre, de ott 4 órára adják be, vagyis délelőtt.

Az kb. olyan neki, mintha csak kiugrottál volna egy kicsit.

De minden szoktatás kérdése. Maximum az elején megviseli, de megszokja és ez lesz neki a természetes. Nem hiszem, hogy emiatt több vagy kevesebb lesz a kötődés egymás iránt.

2018. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!