Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kórházban fizetni kell a...

Kórházban fizetni kell a pszichológusért? Vagy inkább menjek magánhoz?

Figyelt kérdés

Ambivalens kötődési problémáim vannak...Ez röviden azt jelenti, hogy amikor valakit nagyon megszeretek, és közelebb kerülne, akkor már nem akarom. De ha távol van, hiányzik. Sehogy sem jó, csak az erős vágy van a közelségére, de ha már ott van, menekülök tőle. És ez mindig így volt az elmúlt években...Soha egy barátom nem volt több, mint egy hétig, mert MINDIG szakítottam. Velem van a baj...és mindig ugyan ez történik. Azt hittem eddig, hogy nem vagyok elég komoly, érett, és biztosan ezért menekülök a komoly kapcsolatoktól. És ha ez részben igaz is, biztos van mélyebb oka is a kiszámíthatatlan viselkedésemnek és a gyötrő gondolatoknak.


Nagyon kellene a segítség! Komolyan! Én ebbe belepusztulok, hogy ilyen vagyok! Szinte mindig úgy jön le, hogy csak hülyítettem az embereket, pedig nem! Én akkor igenis komolyan gondolom hetekig, hónapokig, míg össze nem jövünk...Miután az álmok beteljesülnek, hirtelen minden megfordul...Én nem akarok iylen lenni. Most a legjobb barátommal jöttem össze 3 napja, és már nem bírom...Nem akarom őt becsapni :(


Klinikai szakpszichológus segíthet?


21/L



2015. okt. 11. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Segíthet, de a kórházban a fekvő betegekre is alig van idejük, mert nagy a hiány pszichológusokból. Egyébként elvileg ingyen van.


Magánhoz érdemes menni, mert sokkal hamarabb érhetsz úgy el eredményt és nem kell heteket várnod (jobb esetben).

2015. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!