Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire stabilak a babakád...

Mennyire stabilak a babakád állványok, nem fog belőle kádastúl kiborulni a gyerek?

Figyelt kérdés
Még nincs gyerekem, most várom és most akarok babakádat venni, olyat néztem, amihez van állvány, de nem tudom... nem veszélyes ez?
2018. nov. 28. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egy pillanatra sem lehet magára hagyni benne. Tehát nincs az, hogy három lépéssel arrébb mész a törölközőért, oda kell készíteni mindent. Amúgy pici és fogni kell, értelemszerűen ott se tudod hagyni, ha meg már ül, ugra-bugra nagy baba (9-10 hó felett) akkor mert azért képtelenség otthagyni. Egy évesek az ikreim, a lány olyan körtáncot jár a kádban, hogy alig lehet megfürdetni, úgy pörög-forog, nemhogy otthagyni. Ha ott vagy mellette, nem tud felborulni.
2018. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az arra való, hogy ne kelljen behajolnod a kádba. Vagyis ha nagyobb akkor veszélyes.
2018. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég stabilak, de második gyereknél már féltem hogy a két èves felborítja egy hirtelen mozdulattal, így akkor azt csinàltam a legelején hogy bevittem a szobába és a földre tettem a kiskádat. Leültem mellé, így nem kellett hajolgatni, teljesen jó volt, utólag első gyereknek sem vennék. Pár hónaposan meg már babatartóban "ült" a kàdban, úgy már fürdőkádba hajolni sem volt kènyelmetlen mert nem kellett tartani.
2018. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!