Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családi történe...

Ismertek olyan családi történeteket, ahol épp a nem tervezett legkisebb gyerek lett a család legnagyobb öröme?

Figyelt kérdés
ha ismertek ilyet saját vagy ismerőseitek köréből... leírnátok röviden?
2018. nov. 25. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy ez egy kicsit beképzeltnek hangzik, de szerintem nálunk hasonló történt. 3 bátyám van, anyukám mindig is szeretett volna egy kislányt de 3 fiú után lemondott róla. Nem tervezetten újra teherbe esett, de nem volt szíve elvetetni, így lettem én :) Közel állunk egymáshoz és többször is mondta már a nehezebb időkben, hogy én tartom benne a lelket és nélkülem már feladta volna.
2018. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
En nem voltam tervezett legjobb tudomásom szerint. Még az abortuszon is elgondolkodtak. Aztán negtartottak vegül és elvileg egy ajándék voltam nekik. Családi tragedia miatt nem akartak több gyereket anyukámék,de elmondása szerint nagyon vártak már a vége felé. Ez így utólag elég rosszul érintett,hogy elgondolkoztak az abortuszon jobban mondva az édesanyám,de nem hibáztatom őket érthető volt a múlt béli tragedia után,amit nem részleteznék.
2018. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk az öcsém volt a becsúszott gyerek. Én 10, nővérem 12 éves volt, a szüleink sem voltak már fiatalok. De nem gondolkodtak rajta, hogy megtartsák-e. Meg végre fiú. Igaz, eléggé el is kényeztették, mindent megadtak neki, de végül eléggé jól sikerült felnőtt lett belőle.


A férjem előző házasságában viszont már a nagyon rossz kapcsolatba csúszott be a gyerek. Persze ők is örültek neki, de végül elváltak, mikor még csak 2 éves volt. És mindketten nagyon próbáltak emiatt kompenzálni, és nagyon elkényeztették a gyereket, ami nem vált előnyére.

2018. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk a 2. gyerek nem tervezett volt, egy felelőtlen szex miatt fogant meg.

Végig utáltam az egész terhesség alatt.

Megszületett, nem tudom emiatt-e, de iszonyatosan sírós baba, rettentő nehéz vele, fél éve nem aludt 2 óránál többet egyhuzamban.

Szörnyű napjaim vannak, viszont őt mégis imádom, utólag már nem csinálnám vissza.

2018. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A legkisebb gyerekünk ilyen. Volt már három lányunk, a legkisebb még csak fél éves volt, mikor terhes lettem a negyedikkel. Ráadásul a házunk is kicsi volt.

Megszületett a negyedik gyerekünk is, akkor volt a legnagyobb 5 éves. Három lány után fiunk született! A lányok azóta is kényeztetik az öccsüket. (Mi pedig már rég egy jóval nagyobb házban lakunk, szóval ez is megoldódott.)

2018. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Negyedik gyereknek érkeztem, a legfiatalabb tesómmal is 11 év a korkülönbség. Megtartottak és imàdnak🙂
2018. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Szinte ugyan az a szitum mint az elsőnek. 3. És utolsó vagyok , véletlenül lettem apa nem is akart...

Anya mindennap elmondja h én vagyok az élete ertelme , mindent vele beszélek meg,közel állunk egymáshoz nagyon

Apa ő nem szokta mutatni /mondani mit érez, de hangoztatta párszor hogy büszke rám, én vagyok a legtalpraesettebb a családból.

2018. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdemes válaszolni... már megint mindenkit lepontoznak...
2018. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én őszinteségem 0 %-ra értékelték....

Tipikus besavanyodott magyar emberek :(

2018. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönö mindenkinek a válaszát, és szeretném jelezni, hogy én nem pontoztam eddig senkit, nem is látom értelmét a funkciónak, de ne vegyétek magatokra, és ne törődjetek vele, ez tényleg tipikus arctalan kicsinyesség, gonoszkodás. Boldog ember ilyet nem csinál, úgyhogy meg lehet a maga baja annak is, akinek ez a legjobb szórakozása....
2018. nov. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!