Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elküldenétek a babysittert,...

Ti elküldenétek a babysittert, ha a gyerekek azt mondanák, hogy megütötte valamelyikőjüket?

Figyelt kérdés
Babysitter vigyázott a gyerekeimre, akik azt mondták, hogy az egyikőjüket megütötte a babysitter.
2018. dec. 2. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném öt is mi történt, utána döntenek
2018. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáznám a helyzetet, amennyire lehet és igen, ha így történt, akkor elküldeném.
2018. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
ez nagyon nehėz kėrdės.. mert mi van ha csak kitalálták hogy megszabaduljanak tőle. Meghallgatnán külōn külön mindegyiket. ės a babysittert is. utana döntenėk
2018. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Beszelj vele es derisd ki miert utotte meg oket. A helyedben en elkuldenem, mert nem az o dolga hogy nevelje es hogy fenyitse a gyerekeidet. Ha gond van veluk akkor szoljon neked, de hogy meguse az nem elfogadhato.
2018. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, miért hazudna? De ha esetleg mégsem igaz, akkor is valószínűleg azért mondja mert nem szeret vele lenni. Nálam egy bébiszitter addig maradhat, amíg alig várja a fiam hogy jöjjön.
2018. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én 2 évig babysitterkedtem fősuli mellett egy 4 fiúgyerekes családnál. Elég jó viszonyban voltam az anyukával, időnként másban is segítettem neki és persze imádtam a gyerekeket,lelkiismeretesen végeztem a munkám. Egyszer a legidősebb akkor olyan 12-3 éves fiú megfogta a mellem,na akkor tehetetlenségemben elcsattant egy pofon! Az anyukával hármasban tisztáztuk a helyzetet,ő megértette,már akkor nagyon hálás voltam neki ezért,utólag pedig,hogy már nekem is vannak gyerekeim, nagyon becsülöm,én nem biztos,hogy ilyen elfogulatlanul,reálisan tudnám látni a helyzetet! A lényeg,bár itt biztos kisebb gyerekekről van szó,hogy bármi történhetett,nem biztis,hogy idegességében viselkedett így (ha egyáltalán tényleg megtörtént),lehet mondjuk egyikük kiszaladt az utcára az autóelé,ő meg megijedt,vagy bármu hasonló,szóval mindenképp leülnék beszélni a babysitterrel. Mondjuk én a lány helyében biztos előbb keresbém ezzel az anyukát,mint ő engem,nem lapítanék,ha igaz lenne,hiszen úgyis kiderül a gyerekektől. Egyébként a fent vázolt kirívó eseteken kìvül valszeg elküldeném,igen. Mennyire ismered a babysittert? Amúgy mennyire tartod nagyra a munkáját, gyerekek szeretik őt?
2018. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
12 éves mellé minek babysitter? Vajon mennyire lehetett ciki szegény gyereknek, hogy még ennyi idősen se hagyják egyedül :D
2018. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es, írta, hogy 4 gyerekes család. Gondolom a többi gyerek kisebb volt.
2018. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

3 és 9 évesek.

A kicsi fel akart tenni egy dobozt az ágy magasabb részére és ráesett a babysitter (52 éves, 2 gyermekes anya...) fejére. Ezért ütötte meg a gyereket. De pont aznap reggel már panaszkodott. Ma reggel meg azt mesélte a nagyobb is, hogy tegnap.délután előtte is megütötte a gyereket.


Nem ismerem, sajnos. Muszájból van velük.

2018. dec. 2. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Biztosan elbocsátanám a bébiszittert, ha panaszkodna rá a gyerek, vagy félne tőle, vagy nem szívesen lenne vele.


Ebben az esetben simán.


Nem jó idősebb embereket alkalmazni bébiszitternek, mert az erőszakmentes kommunikáció és nevelés még nem dívott fiatalkorukban, másrészt nagyon ritka a türelmes idősebb ember, az idegeiknek már annyi.


20-30asat válassz, ők már jó korba nőttek bele és lehet elég tapasztalatuk a hirtelen helyzetek kezelésében, az idegeik is nagyobb eséllyel vannak rendben.

2018. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!