Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lehetek? (Többi lent)

Terhes lehetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Múlthéten lefeküdtünk a barátommal, és belém élvezett. Fogamzásgátlót szedek, minden nap rendesen megettem, egyedül másnap reggel csúsztam vele egy órát. A gyógyszer papírja szerint nem lehetnék terhes. A tablettát vasárnapig ettem, úgy jött ki a levél, és vagy ma este, vagy holnap reggel kellene, hogy megjöjjön. Most akkor mi van?

19 / L



2018. dec. 5. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még este sincs,holnap reggel már pláne nincs?Most akkor mi van? :)
2018. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*még
2018. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap bevetted a tablettát, akkor az védelmet nyújt, az az egy óra csúszás nem fog bekavarni. Előre pedig egyébként sem éri meg idegeskedni, ma este, vagy holnap reggel, ha nem jön meg, akkor ráérsz ezen gondolkodni.
2018. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg :( És a hasam sem fáj.
2018. dec. 5. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött, és tesztet is csináltam, az is negatív :D
2018. dec. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!