Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Egy ideje...

Lehetek-e terhes? Egy ideje ez a kérdés merül fel bennem.

Figyelt kérdés
Elsőnek is hajlamos vagyok beképzelni a betegségeket, nem tudom hogy valódi-e. Nem akarok még gyereket túl fiatal vagyok. Szóval rendszeresen van menstruációm az aktus óta 3om is volt. Most esedékes a 4. A hasam kicsit felpuffadt és a mellem feszít. Csak azért kezdtem el pánikolni, mert ma olvastam hogy egy nő nem vette észre hogy terhes, és végül szült. Előre is köszönöm a válaszokag!

2018. aug. 9. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ez lesz veled is, értetlen.
2018. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Megjott mar parszor. Nem vagy terhes. De hogy elhidd csinalj egy tesztet
2018. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Négy hónapos terhesen már nőne a pocakod, és néhányan már a babát is érzik mocorogni. Szerintem megnyugodhatsz, nincs baba. De ha szeretnél, tesztelj valami legolcsóbb teszttel, ezt már bármelyik kimutatja. :)
2018. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
A terhességi tesztről hallottál már?
2018. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy már csináltam első hónapban, negatív lett. Csak tisztára hipohander vagyok, sajnos minden betegséget be tudok képzelni. Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2018. aug. 9. 19:21
 6/10 anonim válasza:
0%

Ezt draga baratom hipohondrianak nevezik, ajanlom a mellekhelyseg hasznalatat hangos kezzel nem megfoghato tevekenysegre. Emellett tudom ajanlani az imodiumot! Naponta hasznalom es sose lepett fel ilyen problema.

47 F

2018. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
A terhesség nem betegség!
2018. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. De a többi kommentelőnek: létezik valóban olyan hogy csak akkor derül fény a terhességre amikor már szül. Se a hasa nem nő az illetőnek és a menstruációja is megjön. Tünetei attól még vannak csak így a főbb tünetek elmaradása miatt nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget
2018. aug. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
A puffadás és a mellfeszülés meg lehet a mensi jele(előző válaszoló)
2018. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6. Válaszoló és mondd!? Az immodium segít a mellfeszüléseden!? Az igen.Gratulálok
2018. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!