Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ez? Sose leszek már...

Normális ez? Sose leszek már a régi?

Figyelt kérdés
Húszas éveim végén járok és úgy érzem magam mint egy 80 éves. Fél éve szültem. A babám sokáig csak karban aludt el. Mai napig úgy kelek reggelente, mint akit agyonvertek. Fáj mindenem, a kezeimben izomláz, a gerincem hátam fáj, sőt tegnap óta a farokcsontom is. Babámat kézben ringattam tegnap és leültem vele, de nem akartam hogy megébredjen és a gerincem rosszul tartottam, gondolom az nehezedett rá a farokcsontra és azóta alig tudok ülni is. Annyira elegem van hogy még 30 sem vagyok de mint egy nyomorék úgy érzem magam. Mas is igy van vele? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2018. dec. 12. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ilyen gondom nem volt, mert szerettek az ágyukban aludni, de a helyedben megpróbálkoznék a hordzókendővel, ha másképp nem megy. Esetleg adamo hinta? Csak kézben alszik el? Már lehet, hogy elaludna a kiságyban is, max meg kéne nyugtatni ha sír szegény. Neked pedig, ha van amikor tud valaki vigyázni a babára, ajánlom a sportot. 29 éves vagyok, vékony voltam szülés után is, de fél éve (a kisebb 2 éves) elkezdtem trxre és köredzésre járni, azóta sokkal energikusabb vagyok, jobb a közérzetem, ráadásul feszes lettem, mint egy tini :) Szerintem csak egy mélyponton vagy. Fel a fejjel, kicsit próbálj meg kikapcsolni.
2018. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van adamonk de csak akkor alszik el benne magától ha nagyon álmos. Éjjel elalszik a kiságyban is, nappal viszont nagyon igényel engem. Anyatejes baba; gondolom ez is közrejátszik. Hordozókendőt már nem érdemes vennem mert lassan eléri a 9 kilos súlyhatárt, meg félek attól mégrosszabb lenne a gerincem. Egyszerűen sokat vettem fel, lehet el is kapattam picit, és most a testem eszi meg a levét, komolyan mint egy rokkant ugy erzem magam.
2018. dec. 12. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Az első szülés után nekem is jó pár hónapig minden bajom volt. Éjjelente alig birtam lábra állni és mozgatni a kezem, úgy fájtak az ízületeim. A farokcsontom egy évvel szülés után is bőven fájt. Meg úgy általánosságban is mosott rongy voltam sokáig. Elmúlik kitartás!
2018. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én is így érzem magam. Majdcsak lesz jobb. De aztán majd ha jön a kistesó megint lesznek nehéz hónapok :D
2018. dec. 12. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A kistesó születése után semmi bajom nem volt már másnap, de komolyan:)
2018. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Te kapattad el. Rakd a hintába, ordít egy kicsit, aztán megnyugszik
2018. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a tornát javaslom. Mivel még csak fél éve szültél és fájdalmaid is vannak vmi regeneráló torna volna célszerű elsôre. Nekem az RTM rengeteget segített. Ha van lehetőséged keres fel szakembert. A legjobb bennük, hogy babával együtt lehet edzésre járni így arra se kell várni, hogy legyen aki vigyáz rá.
2018. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor egy éves lett a lányom, és elindult, akkor kezdtem összeszedni magam. Addig én is nyomorék voltam. Jártam csontkovácshoz is, az 5. alkalom után kezdtem magam megint jól érezni, ezt ajánlani tudom.

Próbáld ki a csipőülökét, ezzel nem terheled úgy meg a gerincedet.

2018. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hordozókendőben 7 kg felett ajánlott a hátadra tenni, vagy meitaiban, csatosban. 15 kgig használható a gremese pl. Sokkal jobb hátadnak, mint ha a karodban cipeled.
2018. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elárulnátok mi volt ennyire haszontalan a válaszomban? Első voltam.
2018. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!