Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem vágyom a szexre. Ez normális?

Nem vágyom a szexre. Ez normális?

Figyelt kérdés

4 hós a babánk. Nem sok időnk van egymásra.

Persze szoktunk szeretkezni, de nem annyit mint régen.

Nem hanyagolom el, mert nem akarom elveszíteni, de őszintén nem vágyom rá egyáltalán. Szóval én kibírnám szex nélkül több ideig is. Nem vele van a baj, magára a szexre nem vágyom annyira...

Örülök ha van időm valamire, meg állandóan fáradt vagyok, meg állandóan csak a gyerekem jár a fejemben, teljesen odavagyok érte meg vissza, úgy érzem nincs is másra szüzkségem az életben. Régen volt hogy napi 3-4 szex is volt. Meddig tart ez az állapot nálam? Fiatalok is vagyunk ezért is szégyenlem hogy így érzek most


2018. dec. 12. 19:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Most kb heti 1-2 van de nekem ennyi se kéne
2018. dec. 12. 19:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális


(Nekem kb 1 évig tartott ez)

2018. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így is maradt sajnos.. de biztos nem ez az általános! Kitartás.
2018. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3.babával most hasonló nekem is, bár nem ennyire durván. Inkább energiám nincs, meg rástresszelek, hogy a 3-ból melyik fogja megzavarni, nekem meg gyorsan nem megy.

Heti 1-2 van nálunk is, a korábbi napi 1 helyett.

2018. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
2 évig tartott...el is veszítettem a férjem miatta.. :(
2018. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eddig is havi 2 volt kB most is. Nekünk egyszerűen energiánk nincs rá, bár mi dolgozunk (most csak párom) mellette állatokat tartunk úgy hogy munka, itthoni állatok ellátása baba mellett talán nem csoda.. Nekem nem hiányzik annyira de páromnak se ő is elfárad nap végére. Talán akkor volt sűrűn 2 naponta vagy naponta anno az első pár hónap amikor össze kerültünk azóta amióta közös ház van nem igazán
2018. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerek után én is így voltam, kb. 2-3 évig tartott, közrejátszott, hogy rossz alvó volt, fájt is a szex, állandóan fáradt voltam. A második után viszont visszaálltam "normál állapotra", amikor lehetőségünk van, mindig kihasználjuk.
2018. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz? Az is okozhatja. Nálam a szoptatós fogamzásgátló elég sok mindenbe bezavart
2018. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

kezdj el maszturbálni minden nap :D

na ez meghozza majd a libidod :)

nem feltétlen kell elélvezned elég ha felizgatod jol magad

nekem bejött ez a modszer 1 hét után már én másztam rá a páromra h akarom ...


tudodm kicsi gyerek mellet nehéz megoldani de probáld meg

am meg fejben kapcsolj már le a gyerekről

te első körben NŐ vagy !!!

szedd elő a kispolcról ezt az érzést mert ha beporosodik akkor hamarosan egyedülálló anyuka leszek

mondjuk akkor már nem kell majd szexelned ...


na jo ez kemény volt de bakker ma nincs kedvem finomkodni

2018. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!