Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettünk egy 9-36-os gyerekülés...

Vettünk egy 9-36-os gyerekülést, bekötöttük, de nagyon lötyög a hátfal részen. Ez normális?

Figyelt kérdés

Instrukció alapján kötöttük be és az alsó része alig mozog. Az nagyon jól ül. Viszont a háttámlát szinte minden ellenállás nélkül 5-10 centire is előre tudom billenteni. Na most a lelki szemeim előtt látom, hogy ha elülső ütközés van, akkor a gyerek előre esik.... :(

Nektek ez a fajta gyerekülés ugyanígy lötyög?


2018. dec. 9. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik marka es tipus?

Azt nem irtad.

2018. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lorelli omega sps.

[link]

2018. dec. 9. 10:25
 3/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem írtam le, de a fajtát a 9-36os típusokra gondoltam, amik már ülősök, egyenes háttámlával.

De tényleg segíthet a konkrét márka is.

2018. dec. 9. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
9-36-os kategóriában nagyon sok féle ülés van, és megannyi bekötési mód. Ha jól látom ez egy olyan ülés, aminek idővel levehető a háttámlája. Tapasztalatom szerint ezek elég instabilak még bekötve is.
2018. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress rá videókra hogyan kell bekötni. Sokat segít. Lehet mégis elnéztetek valamit.

Sajnos nem tudom milyenek ezek a 9-36 kg-ig használható gyerekülések. Nekem mindig azt mondták, jobb először 9-18-ast, majd 15-36-ost venni. A 9-18-as nekem úgy feküdt az üléshez, hogy alig lehetett megmozdítani.

2018. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon gyengeminőségű ülés, ne várj tőle többet. Mondjuk és ikyenbe egy plüsmacit sem kötnék be.
2018. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoktak adni az ilyen üléshez valamilyen rögzitőt amivel az autóülés fejtámlájához lehet erősiteni a gyerekülés fejtámláját. Ha nem adtak, kötözd oda valamivel.
2018. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A miénk 9-18 kg-os és meg sem moccan ha be van kötve, én sem tudom döntögetni.

Nézz neten bekötési videót. Egy ilyen kategória egy esetleges ütközésnél szerintem nem sokat véd.

2018. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!