Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikres szülönek hány gyermekre...

Ikres szülönek hány gyermekre kell vállalni a csoportos költségeket? Van valakinek tapasztalata ez ügyben. Hogyan kezeljük ezt az ügyet?

Figyelt kérdés
A csoportunkba ikrek járnak az anyuka minden közös költséget csak egy gyerekre fizet mivel egy családró van szó.
2018. dec. 13. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2re természetesen.
2018. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
főre megy, így kettő. Ikreim vannak, én mindig duplán fizetek
2018. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő vagyok, de ilyet még sosem hallottam, hogy az ikresek vagy vegyes csoportban a tesók ne fizetnének/fő. Ez marha igazságtalan lenne a többiekkel szemben.
2018. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném anyukát, hogy akkor megfelel-e neki, ha Mikulásra a két gyereke közösen kap egy csomagot, ketten rajzolnak egy rajzlapra, és kirándulásnál, bászínháznál, ill. a többi programon az ő gyerekei úgy vesznek részt, hogy félidőben cserélnek.


Nálunk is vannak ikrek a csoportban, természetesen az ő anyukájuk mindkét gyerek után befizeti a csoportpénzt.

2018. dec. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ikres anyuka vagyok, tök egyértelmű, hogy gyermekenként kell mindent fizetni. Ki hagyja ez, amit csinál? Vagy milyen csoportról van szó?
2018. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen kèt gyerekre. Van a csoportban egy hármasiker csapat is, ott a szülők 3 főre fizetnek
2018. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Kerdezd meg, hogy a gyest hany gyerekre kapja ?
2018. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!