Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen oda vagyok egy lány...

Teljesen oda vagyok egy lány névért a férjem is tetszik de az isnerőseim csak húzogatják a szájukat vagy vilt ilyan is aki beszólt érte. Ti így adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 19:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De mivel én nem úgy itélem meg ahogy kell, ezért érdeklődöm itt.
2018. dec. 13. 20:03
 12/25 anonim ***** válasza:
59%

A lényeg, hogy nektek tetszik. Engem az ismerősök és rokonok véleménye sosem érdekelt, főleg, hogy olyan névre is húzhatják a szájukat, ami gyakori.

Nekem is egy itthon ritka név a favoritom, sajnos a férjemnek nem tetszett. De ha neki is megfelelt volna, akkor tuti azt adjuk, és nem érdekelt volna ki mit gondol.

2018. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

Engem olyan szempontból azért érdekel mások véleménye, hogy nem akarom a gyerekemet megszivatni ezzel. Ha mindenki azt mondja, hogy a név borzalmas, akkor tehetek mások véleményére, max. a gyerekem fog szenvedni 80 évig, ha olyan hülye nevet kell viselnie, mint pl. Brünhilda vagy Balambér, stb.


Én Olaszországban éltem, és ott estem teherbe. Akkoriban tetszett a Brunella és a Fiammetta név. De arra gondoltam, hogy Magyarországon ezek furán hangzanak, és ha visszaköltözünk, (így is lett), nem szeretnék furán hangzó nevet neki.

2018. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%

Mi a baj a spanyol nevekkel?

Angéla, Anita, Antónia, Blanka, Linda, Kamilla, Elvira, Franciska, Glória.....

[link]


Bőven akad olyan spanyol név, ami Mo-n vagy más országban sem kimondhatatlan vagy furcsa.


Nekem a Zille nem tetszik. Olyan hatást kelt, mintha az elejéről lemaradt volna pár betű.

De ha ez az abszolút favorit, akkor legyen Zille. De vannak szép és különleges sosnyolos nevek. Szerintem.

2018. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kimondottan tetszik, ismerek egy tündéri négyévest ezzel a névvel. A fanyalgók meg majd megszokják.
2018. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
Én sem hallottam még de nekem tetszik 😊
2018. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritka név, még sose hallottam, de hát mégse egy Radiátor, Eperke vagy Eszmeralda, úgyhogy nem hiszem, hogy annyira kiszúrnátok vele. De arra készítsétek fel, hogy sokan és sokszor vissza fognak kérdezni, amikor bemutatkozik.
2018. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne


A szomszéd kislányt Csenkének nevezték


Akkor arra fanyalgott mindenki (25 éve itt nem ismerte senki a nevet)

"Csengettyű vagy csengő? Vagy mi?"



Szerintem semmi extra nincs ezzel a névvel


Inkább mint Málna, Szederke, Eperke... Vagy Szofi

2018. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%

Rohadtul nem érdekelne!


Mindkét gyerekünk nevét csak a születésük után hoztuk nyilvánossàgra, az egyiknél még most is jön néha az "újaknak" a jézusom meg a szegény gyereeeek!


Kiiiit érdekel?? 🤣

2018. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Zille nem rossz név. Én nem adnám, de vannak ennél ezerszer rosszabbak is. Ne foglalkozzatok senkivel, ez teljesen vállalható.
2018. dec. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!