Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen oda vagyok egy lány...

Teljesen oda vagyok egy lány névért a férjem is tetszik de az isnerőseim csak húzogatják a szájukat vagy vilt ilyan is aki beszólt érte. Ti így adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 19:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ezt a nevet de szerintem szép. Persze a vezetéknevétől is függ. Én mondjuk senki véleményét nem kérdeztem. Férjemnek meg nekem tetszen a többi meg nem érdekel..a mi gyerekünk. Akinek nem tetszik ne adja a sajat gyerekének. Anyukám az ilyenre mondja,hogy na ebbe aztán senkinek semmi beleszólása!
2018. dec. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
kicsit hülyén hangzik mikor elkiabálod magad majd gyere ide zille ,de ti döntésetek.
2018. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szep nev:) én is szívesen adnám
2018. dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A Zille egy magyar név nem? Fura hogy pont ezt választod :) Nem extra egyébként szerintem, mi többet is ismerünk. Semmivel sem furább mint az általad írt Zora, Zorka.
2018. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én is ismerek Zillét. A lányom csoporttársa volt az oviban. Senki nem akadt fenn a nevén. A tesója Zia.

Szerintem szép név.

Mi is különleges nevet adtunk a kisfiunknak. Volt akinek nem tetszett, de nem érdekelt. Így is olyan nehezen találtunk olyat, ami mindkettőnknek tetszett.

2018. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!