Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom a fejemhez vágta, hogy...

Párom a fejemhez vágta, hogy ha választani kellene, a gyerekét választaná kettőnk közül. Borzasztó rosszul esett! Ez nálatok hogyan működik?

Figyelt kérdés
Mi csak élettársak vagyunk, a gyerek az első házasságából született.

2018. dec. 13. 22:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%
Ugye te ugyanaz a hülye vagy, aki pár kérdéssel lejjebb nyafogott, hogy féltékeny?
2018. dec. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%

Nem példálózni szeretnék,de mi is így élünk és nálunk ez soha nem volt gond. Tudom, hogy a fia az első az életében, de ettől még nem kell rólam lemondania. Jön hozzánk gyakran a kisfiú, de én is nagyon szeretem őt. Vagány, belevaló srác és keresem a lehetőséget a közös programokra. Nem próbáltam soha távolságtartó lenni, 3 évesen már fel tudja fogni, hogy nem az anyukáját akarom helyettesíteni - akkor miért is ne érezze jól magát nálunk? A párom is ragyog, ha játszom a kicsivel, és a közös programok is mindig jól sikerülnek. Sőt, az exfeleséggel is teljesen normális kapcsolatban vagyok.

Azért írtam le ezt, mert ha változtatnál a hozzáállásodon, lehetne ezt teljesen másképpen is.

2018. dec. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
2018. dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom neked nincs gyereked. Ha lenne, akkor ezt teljesen normálisnak tartanád. Nyilván a gyerekeket választanám én is. Imádom a férjemet, ő az apja mindkettőnek, de akkor is. Biztos vagyok benne, hogy ő is így van ezzel. Más kérdés, hogy értelmes emberek ezt nem vagdossák egymás fejéhez.
2018. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
56%
Soha senki nem lehetne fontosabb a gyerekeimnél!! Még a férjem sem,aki a gyerekeim apja és ezt ő is így gondolja. A gyerek az első. Gondolom mikor megismerkedtél a pároddal tudtad,hogy van egy gyereke és te ezek szerint ezt elfogadtad. Én úgy gondolom,hogy ezt a kapcsolatot így nem érdemes folytatni,mert ha én lennék a párod helyébe és az új párom féltékeny lenne a gyerekeimre szedhetné is a holmiait. De ez persze csak az én véleményem!
2018. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem te vagy a gyeerek anyja, akkor természtes, hogy számára a gyerek az első. Házaspár esetében azonban nem szabad, hogy a gyerek legyen az.
2018. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán hogy vetődött ez fel benne, hogy választania kell? Egyébként egyértelmű, 'az én gyerekem az én felelősségem', és te pl nem vagy az ő gyereke; és ez mindenki számára magától értetődőnek kéne legyen. De amúgy ha pl boldogok lennétek , nem kéne különbséget tenni. De mondjuk vegyünk egy olyan idegesítő példát, hogy pl összejön egy ember valakivel, egy másik emberrel. Na és akkor ez a másik, ez az új ember, pl elvárná, követelné tőle, hogy hagyja el a már korábbi kapcsolatából lévő gyerekét, és vigye el árvaházba. Na, ugye, hogy ezt nem lehet? Szal pl ne kényszerítsed, hogy választania kelljen , meg lehetőleg éljetek békében egymással együtt, vagy menjetek külön.
2018. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
47%
Igaz mi a közös gyerekünket várjuk, de az nem kétséges hogy mostmár mindkettőnk számára a gyerek a legfontosabb a másik "kárára".Ez a normális. Sőt kapaszkodj meg: azt is megbeszéltük hogy ha valamelyikünk meghal, akkor keresünk a gyereknek egy normális pótanyát/pótapát mert szüksége van normális mintára, de az új kapcsolat esetén is mindig a gyerek érdekei lesznek első helyen. Sajnos ezt el kell fogadni vagy ne kezdj gyerekes pasival.
2018. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
48%
Mi most varjuk az elso babankat. De mar most fontosabb a baba barkinel!! Szamomra illetve a parom szamara is. Ha anya leszel vagy varni fogsz babat majd rajossz hogy o mindennel tobbet er. Egy ferfi/no elhagyhat,elvalhattok de a gyereked akkor is a gyereked. Ez termeszetes hogy o neki az elso!! Nem az van hogy jelentektelen vagy de a gyereke (foleg ha elvalt es ritkan latja) amikor ott van vele nyilvan minden figyelmet neki szenteli. Lehetnel empatikusabb.
2018. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem tűnik fel nektek, hogy a kérdező maga is gyerek! Lehet vagy 20 éves, de inkább 18. Ez a kapcsolat nem neked való, úgyis szét fogtok menni, inkább előbb, mint később tedd ezt meg.
2018. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!