Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi hiányzik leginkább a...

Mi hiányzik leginkább a gyerekmentes életedből?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
A gyermekmentes életemből mi hiányzik, vagy a mostani gyerekes életemből mi hiányzik, ami megvolt a régi gyermekmentesben? :)
2018. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Semmi. 😊 Nagy családot terveztünk, aztán az elsőre 6 évet kellett várnunk. Most, hogy végre itt vannak, teljes az életünk, van időnk egymásra és a hobbijainkra is, a lányokat imádjuk, egymást is. Most minden tökéletes.
2018. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

Minden.

Életem legnagyobb hibája volt gyereket vállalni

2018. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

A szabadság, hogy a pékségbe kifutni ne fél óra legyen. Vagy egy jó wellness és mozi páros.

De sokkal több minden hiányozna ha nem lenne a kisfiam 12 hetes és nem lehet betelni vele. Egyszerűen minden nap imádom.

2018. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Leginkább az, hogy csak gondolok egyet, és el tudok indulni bármikor, bárhová. Mit tudom én, ha éjjel eszembe jut, hogy ennék egy fagyit, akkor elmegyek érte, vagy hogy munka után, ha úgy tartja kedvem, még beülök a kollégákkal meginni valamit.

Most is el tudok menni oda, ahová szeretnék, csak meg kell szervezni előre. Nekem az hiányzik, hogy ez spontán lehessen.

2018. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Mi hiányzik? Spontanaitás, kötetlenség, vasárnapi délig alvás :)
2018. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

7 évet vártunk a kislányunkra. Addig volt bennem egy hatalmas hiányérzet, amíg meg nem érkezett.

Most, hogy itt van, van még egy kis űr bennem: nagyon szeretnénk még 2 tesót neki, de most már nincs az a hatalmas, mindent felemésztő hiányérzet, mint amikor még egy gyerekünj sem volt. Ha megadatik, akkor lesz majd igazán teljes az életünk, de ha nem, mi már akkor is 'nyertünk'.


Ha csak önmagamat nézem, nekem nem hiányzik semmi. Most pont tökéletes így.

2018. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

A függetlenség. Az, hogy csak gondolok egyet és elmegyek valahova. Hogy elindulni nem fél óra.

Persze imádom a lányomat, nem cserélném el a mostani életem semmire.

2018. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
A gyerekmentesség.
2018. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Semmi.
2018. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!