Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hétig nem lesznek itthon...

Egy hétig nem lesznek itthon a gyerekek. Ti mivel töltenétek a "gyerekmentes" szabadidőt?

Figyelt kérdés

Ilyen még nem volt már 6 éve, hogy egyik gyerek sincs itthon. (3 és 6 évesek) Igaz, hogy mindketten dolgozunk a férjemmel (pont emiatt száműzzük a gyerkőcöket a mamihoz), de én délután 2-től, a férjem 6-tól szabad lesz.

Persze vannak ötleteim, hogy mit csináljunk, de kíváncsi vagyok más ötleteire is!


2013. aug. 4. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj...

Esetleg a gyerekek előtti időket delidézhetitek;)

Jó kis borozások, irány az éjszaka..

Étterem, nyugis esték filmekkel.

De aztán vigyázat, ne hogy kistesó legyen:P

2013. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam én is. Bár az éjszakázás kilőve, mert fél 5-kor fogok kelni minden nap.
2013. aug. 4. 10:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek be egy moziba,menjetek vacsorázni,borozgassatok otthon.Csapjatok romantikus estéket.

Várd haza a párod gyertyafényes vacsival,szép fehérneműben..;)

Menjetek éjszakai fürdőzésre.:)

Más hirtelen nem jut eszembe.:)

2013. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ó, ez a fürdőzés nagyon jó lenne, kár, hogy most nyílt sebe van a páromnak, így oda nem mehetünk. Én arra gondoltam, hogy elhívom randira a férjem. Reggel kiteszek egy cetlit, hogy este találkozzunk és majd napközben sms-ben pontosítom a helyszínt és az időpontot. Ő olyan fél 7 körül szokott hazaérni, addigra én elhúzom a csíkot, hogy ne találkozzunk, majd csak a randin. Csak attól félek, hogy nem túl "spontán" a férjem és lehet azt mondja, hogy ma neki nem jó, fáradt stb. Viszont ha előre megbeszéljük a napot akkor már nem olyan, mert akkor addig még találkoznánk.

A másik dolog, amire gondoltam: Valami meglepi a gyerekeknek, mire hazaérnek. Pl a szobájukban valami új dekoráció, átrendezés stb

2013. aug. 4. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez a randi ötlet.:)

Gyerekeknek is biztosan tetszene az új dekoráció.

Pl festhetnél a falra.:)

2013. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Fürdőzés,mozi,otthoni filmnézés,koncert,étterme,esti séta stb
2013. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt valami jó kis buli a barátokkal szalonna sütés borozgatás ilyesmi
2013. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

én 1 teljes hetet leszek egyedül itthon :-))


a nagyok táborban a kicsi az apjával vidéken a z anyósnál


mit fogok csinálni?

pihenek alszok és megint pihenek :-)

olvasok sokat, megyek úszni

moziba, csupa olyan dolgot amit a gyerekek mellet nem tudok megtenni :-)

alap háztartást megcsinálom de ennyi

2013. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha másnap korán kelsz, akkor az éjszakai mulatozás nem pálya :)

Én azt csinálnám, hogy meló után hazaérve először is pihennék, szépítkeznék, majd főznék valami könnyű és finom vacsit, utána pedig elsétálnánk fagyizni.

Tök hülyén hangzik, de nekem pl. tökre hiányzik a nyugodt séta, a tollasozás, a pingpongozás, a biciklizés kettesben :) Az ilyenek közben tök jókat lehet beszélgetni.

Ja, meg ezer éve nem jártunk már a Római parton, oda szívesen eltekernék enni egy kis halat és inni egy jó hideg fröccsöt :)

2013. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaajj,de irigy is vagyok... :-)

Sokat pihennék,olvasnék,este közös film,borozás,éjszakába nyúló beszélgetés...

Délután munka után kicsit lefeküdnék aludni,hosszú órákig ülnék a kádba,étterembe mennénk...stb.

Eltudnék játszani a gondolattal...

2013. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!