Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sos megeheti, vagy dobjam ki?

Sos megeheti, vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés
Lencse krémlevest csináltam.Véletlen beleturmixoltam 2 kisebb babérlevelet.Megeheti e a másfél éves kisfiam így,vagy ki kell dobni az egészet?

2019. jan. 3. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megeheti semmi baja bem lesz tőle ;)
2019. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.Csak mert azt neztem neten,hogy veszélyes mert megsértheti a nyelőcsövet meg mérgező is lehet stb...Nem tudom a mérgező hogyan,mikor port is árulnak belőle.Mindenesetre jól beparáztam...

Amúgy beleturmixolva kb olyan minha oregano lenne.Tehat nagyon pici.

2019. jan. 3. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megeheti, nyugodtan
2019. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha leturmixoltad, akkor semmi baja nem lesz.

Az etkezesi baber nem mergezo.

Van olyan fajta baber, ami mergezo (pl hegyi baber), de az disznoveny es nem fuszer, etkezesi cellal nem aruljak. Tehat csak a par darab mergezo baberfaj miatt terjedt el a tevhit, hogy a baber mergezo.


Az igaz, hogy egyben lenyelni, vagy darabokban nem tul jo otlet, mert konnyen megakad a garatban es epeg eros, eles level. Okozhat problemat emiatt, ezert szoktak kivenni talalas elott.

De ha leturmixoltad, akkor ilyen problema nem lehet.

2019. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Megvacsiztunk mindannyian belőle.Senkinek semmi baja.Kicsit már megint túlaggódtam...
2019. jan. 3. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként miért is kéne kidobni, ha a gyerek nem ehetné meg, mert érzékeny a babérra, attól te még simán megehetnéd.
2020. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!