Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltatok azokkal a...

Mit csináltatok azokkal a leletekkel, papírokkal, ami egy vetélés, baba elhalás után rátok maradt? Megtartottátok vagy kidobtátok? Védőnő szerint dobjam ki, hogy ne emlékeztessen semmi sem erre a terhességre, az ilyet nem szokás megtartani:- (

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én tuti nem dobnék ki semmilyen egészségügyi papírt. Még szükség lehet rá.
2010. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkétszer megtartottam.

Szükség is volt rá, mert anno a lányomnál is, meg a jelenlegi terhességemnél is rákérdeztek.

Jó, ha megvan, még szükséged lehet rá!

Lehet, hogy most fáj, és mindenre emlékszel, de hidd el, idővel elhomályosulnak az emlékek, és fontos dolgokra nem emlékezhetsz, vagy csak hivatalos megerősítéssel fogadják majd el, amit mondasz!

Nekem 2003-ban és 2006-ban volt missed AB-m, és kellettek a papírok 2008-ban, és 2010-ben is. Ki emlékszik már pontosan, mi volt 2003-ban, nem igaz? Az ember lánya amúgy is hamar felejteni akarja az ilyen fájó dolgokat (persze nem múlik el teljesen soha)!

Rakd össze egy mappába, zárd le jól, és tedd pl a padlásra, vagy szekrény aljára. Legyen meg, de ne szem előtt!

2010. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a védőnő tök hülye. zárójelentéseket stb. igenis meg kell tartani, mert a köv. terhességnél kérhetik mint ahogy nekem is kérték.

+ ahogy előttem írták.

2010. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartottam, eltettem a fiók mélyére.
2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtartottam. Rossz emlék, de a papír nem tehet róla. Azzal hogy kidobom, sajnos nem tehetem meg nem történtté a dolgokat. :(
2010. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden előzmény fontos lehet a következő babánál, és nem biztos, hogy minden orvosi dologra emlékszik az ember. Tehát mindent megtartottam én is. De jól elraktam, hogy ne legyen szem előtt:(
2010. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak most tudok reagálni! Én a kiskönyvre és azokra a papírokra gondoltam, ami a babavárással volt kapcsolatos, pl. UH, amin megállapították a terhességet.


Köszi mindenkinek!

2010. júl. 17. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!