Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép név szerintetek a Bettina...

Szép név szerintetek a Bettina (Tina, Betti) becenevekkel? Akiket így hívnak, szeretik a nevüket?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon kevés Bettinát ismertem, konkrétan csak kettőt. :) Mind a két lány gyönyörű, okos, határozott természetű, talán egy picit domináns nők is, akik mindig tudják mit akarnak (és sikeresek is). Ugyanakkor nagyon jó emberek.


Nekünk tetszik, hogy ritka név, és mind kislánynak, mind felnőtt nőnek elmegy, mert lehet becézgetni, de Bettinaként meg komolyságot sugároz és ha külföldre megy, ott is ismerik a "Betty" nevet. Egyelőre ezek az érveink mellette.



2019. jan. 6. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Az én lányom Bernadett. Magas okos szép határozott céltudatos és rendkívül talpraesett. Szereti a nevét Bernadettnek, Bettinek barátnők Berninek nevezik. Dettinek ritkán.
2019. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A Bernadett is naagyoon tetszik :) De a Bettinával még mindig elfogultabb vagyok.
2019. jan. 6. 20:56
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem tetszik. Egy volt matektanáromat hívták így, aki csúnya volt és öreg, meg egy évfolyamtársamat, ő sem volt szép és idegesítő is volt.
2019. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Az én korosztályomban (30 leszek) még iskolában csupa kurvoid cigánylány viselte ezt a nevet, így ők ugranak be. De lehet, hogy ma már nem divatos az ő köreikben.
2019. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, ezerszer jobb mint a Berni-pasztor és Bernát-hegyi kutyákkal csúfolt Bernadett, ami nem mellesleg fiúsan is hangzik, míg a. Fent említett név meg csajosabb a Tina végződés miatt.


Üdv

Egy Betti

2019. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#69 %os.válaszado, remélem, azt tudod, hogy az ember külseje semmilyen összefüggésben nincs a nevével, asszociáció ide vagy oda...


Bettina vagyok, 166 centi, 50 kg, nagyon vékony nő, semmi közöm a kövérdedhez. Ellenben, Egy Bernadett baratnőm már sokkal inkább kövérkés! De képzeld, még mindig nem azert, mert Bernadett a neve! Utalom, amikor egy név alapján ítél valaki....


De hogy hasznos legyen a válaszom: szép név a Bettina, főleg a Tina becenévvel.


Ja és megvalami, cigány sem vagyok.


Szép napot, boldogságot a kicsihez!

2019. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!