Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játék függő apukák miatt...

Játék függő apukák miatt írok. Hogyan lehetne páromat rávenni hogy ne a telefonjával játszon hanem a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Már sokszor szóltam érte, de mostanában nem. Nem igaz hogy olyan fontos az a játék. Te mit mondanál neki ebben az esetben?
2019. jan. 11. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha valoban folyamatosan buzeralna a telefonjat es nem a kicsivel jatszana/foglalkozna, raszolnek aztan ha nem hasznal vagy ujra el kezd jatszani elvennem tole a telefont. Es probalj meg vele leulni beszelni errol mert ez nem normalis
2019. jan. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumra sem hajlandó? Tényleg mindig játszik? Ez nem vezet jóra...


Konkrétan megmondanám neki, hogy tegye le azt a .... telefont, és játsszon a gyerekkel.


Mennyi idős a gyerek? Mert őt is biztathatod,hogy menjen oda apához,és hívja játszani.

2019. jan. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok és tehetetlen vagyok...már a váláson gondolkodom mert 1,5 éve unom a könyörgést.
2019. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de ha tenyleg nem hajlik a kompromiszumra akkor megetettenem vele a telefonjat az fix!

Nem eleg hogy a nok nyakaban van a gyerekneveles nagy resze, haztartas, stb., meg a ferjet is nevelnie kell, mert magatol nincs annyi esze hogy felallitson egy egeszseges fontossagi sorrendet az eleteben, ha mar csaladot akart. Csak tudnam hogy az ilyen pasiknak minek gyerek es feleseg?

2019. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szoktam fiamnak mondani hogy Apát hívd most játszani, néha beválik.

21 és 6 hónapos

2019. jan. 11. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én úgy érzem h neked is két gyerek plusz egy harmadik jutott, kár hogy a legnagyobb igazából lehetne felnőtt is csak b szik az lenni.

de ne aggódj, felnőnek a gyerekek apu nélkül is, nekem meg az öcsinek is sikerült, pedig az a férfi végig egy karnyújtásnyira élt tőlünk, elbújva a laptopjában, borzasztófontos világmegváltó kommenteket írogatva a facen meg ilyesmi.

csak ha kamszként letagadja az apját, akkor jusson eszedbe ez a kérdés és ne veszekedj vele miatta.

2019. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Na, ennyi erővel akkor engem is kidobhatna, mivel én is sokat nyomkodom a telefont, van amikor a gyerek is ott van és eljátszik :D

Sőt én is kidobhattam volna, mert kidolgozza a belét és néha leül ps-ezni a pihenőnapján :DDD

Hallatlan, micsoda dolgok ezek (ja és mindketten dolgozunk csak én hétfőtől péntekig, ő 2 nap munka, 2 nap pihenő).

Neked is javaslom, hogy menj vissza dolgozni akkor nem jár ilyeneken az agyad. Túl sokat unatkozol otthon hidd el, ha dolgozni fogsz, elfáradsz és megérted, hogy miért nyomkodja néha a telefonját a férjed.

2019. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha néha nyomkodná az oké is lenne de sajna egész nap és olyankor nem is beszélget csak játszik...
2019. jan. 12. 01:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Változott azóta valami? Én is ilyen helyzetben vagyok sajnos. Már nem tudom mit csináljak. Én is a váláson gondolkozom.
2021. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Időnként szólok neki
2022. febr. 5. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!