Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem akarom a védőnőt az...

Ha nem akarom a védőnőt az otthonomban fogadni, be is lehet hozzá menni a gyerekkel a rendelőjébe?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egyszer muszáj megnéznie milyen körülmények között éltek. Utána meg lehet vele szerintem beszélni, hogy te menj.
2018. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, és ez így van jól kitalálva.
2018. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Szülés előtt is legalább 1x ki kell mennie illetve 6 hétig a babához és utána is havonta. Persze van aki nem jár ki ennyit de ez a protokoll.

Pici babával miért akarsz másokhoz menni ahol esetleg beteg is van (egy náthás gyereket simán elvisznek státuszra, főleg ha pl 3 éves) Egy újszülöttnek aki mondjuk pár napos mi szüksége erre a tortúrára?

2018. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom hol fogadni. Nincs nappalink, a nagyobb szobában mi lakunk, a kicsi a gyerekszoba. Max a konyhában tudom leültetni.
2018. dec. 27. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de akkor a családsegítő fog menni, mivel nem vagy hajlandó együttműködni.
2018. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért megy h leüljön csacsogni. Megnézi a babát, közben kérdezhetsz. Ha végzett, megy tovább. Nem teadélutánra megy ki hozzátok.

Szülés előtt megnézi a körülményeket. Marhára nem azzal fog foglalkozni h van e nappalitok. Hanem h van e mivel fűteni, az alapdolgok megvannak e, v meglesznek e szülésre. Kérdezhetsz a szülésről, baba ellátásáról.

2018. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen ne izgulj, mi az étkezőasztalhoz ülünk le mindig. Ha nem egy szemétdomb a lakásotok, van fűtés, víz, áram akkor nem fog a védőnő problémázni, hogy nem egy félmilliós kanapéra ülteted. Nekünk sincs nappalink.
2018. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az új jogszabály szerint a terhesség alatt 4x kell kimennie a védőnőnek, de ettől el lehet térni, viszont minimum 1x kötelező kimennie.

Mi a védőnőmmel 2 alkalomban állapodtunk meg, 1x a legelején jött ki, 1x majd az utolsó hónapban fog. És ez így van rendjén. Ne magatokból indulj ki, mert vannak otthonok ahol folyó víz sincs. Ezt kötelező ellenőrizni.

Egyébként meg a mi védőnőnk se ült le, csak az előszobáig jött. Megsimogatta a 2 kutyám (igen, ez sem volt gond), látta, hogy van áram, víz meg fűtés, megkérdezte van-e kérdésem. Kb 10 perc volt az egész és már ment is.

2018. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van nappalink, mégis az étkezőasztalhoz ültünk le. Amikor meg már megvolt a pici, akkor a pelenkázóhoz állva “nézte àt”, ami nekünk a hálóba volt. Letakartam az ágyunkat egy nagy pokróccal (bevetni nem szoktam, csak megigazgatom), nem nagyon izgatta.
2018. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 babyboom567 ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Szerinted az a több millió ember Magyarországon,akik egy vagy másfél szobás panelban laknak(mint ahogy mi is),azok közül senki sem engedi be a védőnőt,mert nincs nappali?

2018. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!