Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi fájdalomcsillapító...

Mennyi fájdalomcsillapító szedhető szoptatáskor?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a háziorvos ibuprofen tartalmú fájdalomcsillapítót írt,napi 3x1-et. Ez összesen 1800mg. Nem sok ez? A babám 3 hónapos,teljesen anyatejes.

A gyerekorvos tegnap már nem értem el.


2019. jan. 12. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok, de nyilván azért szeded, mert kell. Én mondjuk egy év alatt nem szedek be 3 fájdalomcsillapítót, inkább tűrök, mert annyira felek, hogy függő leszek.... Mid fáj ?
2019. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arcüreg gyulladás,mandulagyulladás. Én is már csak akkor megyek orvoshoz ha muszály.
2019. jan. 12. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Erre fájdalomcsillapító????? Érdekes.... Max helyi fájdalomcsillapítás kellene - strepsils vagy hasonló, az arcodat megb lámpázni. Gondolom antibiotikumot kaptál.
2019. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Erre minek fájdalomcsillapító? Negrot szopogass, ha nagyon fáj, max Strepsils.
2019. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Véletlenül se az orvosra hallgass, nyilván itt mindenki jobban tudja. :D


Amúgy meg vedd be a reggeli adagot, az önmagában nem sok, és napközben meg már nyilván utoléred a gyerekorvost is, mire a kövi kell...

2019. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mandula gyulladásra nekem nagyon jót tesz a himalája sós gargalizálás napi többször. Nyugtat, fertőtlenít, lehúzza a duzzanatot.
2019. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

5!


Magyarorszagon az orvosok tulgyogyszerezik az embereket, akik maguk is azt hiszik, gyógyszer nélkül megáll az élet. Holott erre pl fájdalomcsillapító nem tudom minek. Hosszú ebeken keresztül volt szerencsém tuszosmandula gyulladashoz, a világon semmit nem ér rá a sima, tabletta fájdalomcsillapító, csak a helyi érzéstelenítésnek van hatása. Az orvos jutalékot kap, ha gyógyszert ír fel, nyilván nem azt mondja, hogy Katika, vegyen pár zacskó negrot, mentolos cukorkát és 2 napon belül jobban lesz, hanem azt, hogy Advum Ultra, x ezer forintért, napi 3 ket hétig.

2019. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!