Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok és...

KiarraGina kérdése:

25 hetes terhes vagyok és nagyon parázok a szüléstől (első baba) szerintetek ki lehet birni fájdalomcsillapító nélkül? Azt mondják hogy az első szülés könnyű igaz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 18:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Ezt te érzed, hogy mennyire fog fájni, kell-e fájdalomcsillapító vagy sem. És könnyű az első szülés?:) Nem, nem az! :) Szerintem még az életedben nem éreztél olyan fájdalmat, mint akkor fogsz.

De kibírod, mert erős vagy! :)

2018. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Több millióan kibírták már ;)
2018. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Az az érdekes, hogy nekem esuembe se jutott, hogy lehet csillapítani.


Szerintem így vagyunk fizikailag összerakva.. Tehát ha minden rendben, akkor kibírható, minden nő kibírja..

2018. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem az első könnyű, hanem a 2. vagy többedik fájdalmasabb. Én 2x szültem hüvelyi úton mindenféle fájdalomcsillapító nélkül. Az elsővel 13, a másodikkal 3 óra volt. Akkor, ott nagyon fáj, de nyugi, ki lehet bírni. Ha mégsem birod a fájdalmat, kérhetsz fájdalomcsillapítót.
2018. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, nincs lehetőség fájdalomcsillapításra. Szóval nem volt más lehetőségem. Fáj, de kibírható.
2018. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
Hol fogsz szülni? Én 6 órát vajudtam, borzaszto fájdalom közt, de tul vagyok rajta. Olyan erös fájdalmat soha nem tapasztalunk, mint szüléskor. És kitudja hány orát kell szenvedni....
2018. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nekem álom szülésem volt! Én is a legrosszabbra készültem, de negyed annyira nem fájt.. vagy magas a fájdalomküszöböm vagy szerencsém volt

rendszeres keményedésekkel mentem szülni, magzatburok repesztés után volt kicsit fájdalmasabb, de bőven kibírható

legelsőkeményedéstől-kibújásig 8óra telt el


most várjuk a kistesót, nagyon reménykedek...most se lesz ennél rosszabb :D

csak azért írtam le, pozitív szülésről is olvass

2018. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Tényleg borzasztó én 1 hónapja szültem

Azóta már rémálmok is volt hogy megint kell szulnom

De nem ijesztgetni akarlak ennremgyorsan szültem valószínű a hihetetlen gyors tágulás miatt volt olyan szornyu

2018. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Piszkosul fáj, de kibírható. Mondom ezt úgy, hogy a mensi görcseimet se bírom elviselni a kicsi fájdalomküszöböm.

Most várjuk a kistesót, de már előre készülök a fájdalmakra lelkiekben, szóval ki lehet birni. Nem kértem semmi csillapítást, el is felejtettem, a végén mondta a szülésznő, hogy bátor vagyok, hogy nem kértem semmit.

2018. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6 hete szültem. Előtte sokat olvasgattam és a legrosszabbra készültem. Egyáltalán nem volt vészes. Nem kaptam semmilyen fájdalom csillapítót. Szerintem ne olvasgass és ne parázz mert feleslegesen stresszeled magad. Pihenj sokat és koncentrálj a babavárásra :)
2018. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!